Leki na przeziębienie i grypę GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.

4,7 z 322568 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.

Przeziębienie i Grypa

Tylko oferty

Cena

Pojemność

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Przeziębienie i grypa - opinie

Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o. Usuń wybrane filtry
Xylorin 0,55 mg/ml aerozol do nosa 18ml 4,8 / 5 193 opinie / 5 pytań

LekWskazania: leczenie objawowe zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych.Skład: 1ml roztworu zawiera: 550 mikrogramów ksylometazoliny chlorowodorku (Xylometazolini hydrochloridum) oraz substancje pomocnicze: sodu octan bezwodny, kwas octowy, sodu chlorek, benzalkoniowy bromek, ...

Otrivin Aerozol 0,1% 10Ml 4,7 / 5 244 opinie / 4 pytania

Aerozol do nosa dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Działanie preparatu rozpoczyna się po kilku minutach od zastosowania i utrzymuje do 10 h.SkładChlorowodorek ksylometazoliny 1mg.WskazaniaLeczenie objawowe i wspomagające w nieżycie nosa, zapaleniu zatok, alergicznym nieżycie ...

Theraflu Extra Grip 14 Sasz. 4,8 / 5 298 opinii / 4 pytania

LekWskazania: leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.Skład: (1 saszetka): paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny ...

Rutinoscorbin 150 Tabl. Powlekanych 4,8 / 5 1008 opinii / 2 pytania

LekWskazania: stany niedoboru i zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C (przeziębienia, zakażenia wirusowe w tym grypa), pomocniczo w nadmiernej przepuszczalności naczyń.Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: 25mg rutozydu, 100mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: ...

Orofar Max 30 Pastylek 4,8 / 5 230 opinii / 4 pytania

LekWskazania: lek stosowany jest w miejscowym leczeniu bólu gardła i stanu zapalnego jamy ustnej.Skład: 1 pastylka zawiera, substancje czynne: 2mg cetylopirydyniowego chlorku i 1mg lidokainy chlorodoworku oraz substancje pomocnicze: olejek miętowy z liści mięty pieprzowej, olejek ...

Rutinoscorbin 90 Tabl. Powlekanych 4,7 / 5 1340 opinii / Zadaj pytanie

SkładSubstancja czynna: 1 tabl. powl. zawiera 25 mg rutozydu (rutyny) i 100 mg kwasu askorbowego. Wskazania Stany niedoboru witaminy C i rutyny, wspomaganie odporności organizmu, uszczelnianie naczyń włosowatych, profilaktyka przeziębienia i łagodzenie objawów grypy.DziałaniePreparat ...

Theraflu Total Grip 16 Kaps. 4,9 / 5 20 opinii / Zadaj pytanie

Wskazania:Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy oraz grypy. Objawy te obejmują łagodne i umiarkowane bóle, gorączkę, uczucie zatkanego nosa (zablokowany nos) oraz mokry kaszel.Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do stosowania ...

Theraflu Zatoki 14 Sasz. 4,7 / 5 74 opinie / Zadaj pytanie

Theraflu Zatoki po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój, który stosuje się w leczeniu objawowych dolegliwości związanych z chorobami zatok i przeziębienia.Wskazania- niedrożność zatok i nosa- bóle głowy- gorączka- dreszcze- obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa- ...

Orofar Max 20 Pastylek 4,5 / 5 37 opinii / 4 pytania

LekWskazania: Orofar Max to lek w postaci pastylek do ssania, który jest wskazany w miejscowym leczeniu stanów zapalnych gardła i jamy, a także łagodzeniu dolegliwości bólowych im towarzyszących.Skład: 1 pastylka zawiera: 2mg cetylopirydyniowego chlorku i 1mg lidokainy chlorowodoorku ...

Theraflu Zatoki 10 Sasz. 4,9 / 5 44 opinie / Zadaj pytanie

Skład1 saszetka zawiera 650 mg paracetamolu i 10 mg chlorowodorku fenylefryny. Wskazania Leczenie objawów zapalenia zatok (ból głowy, niedrożność zatok i nosa, ból zatok, przekrwienie i obrzęk błony śluzowej) Leczenie objawów przeziębienia i grypy (gorączka, dreszcze, bóle mięśniowe, ...

Theraflu Max Grip 10 Sasz. 4,8 / 5 13 opinii / 1 pytanie

Theraflu MAX GRIPTheraflu MAX GRIP zawiera 3 składniki aktywne: paracetamol, fenylefrynę i kwas askorbowy (witaminę C):paracetamol - działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowowitamina C - witamina, której niedobory mogą wystąpić w pierwszych dniach przeziębienia i grypyfenylefryna - ...

Orofar Aerozol 30Ml 4,5 / 5 8 opinii / Zadaj pytanie

"?Opis: Preparat Orofar zawiera składniki o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym, przeciwwirusowym oraz przeciwbólowym.Lidokaina zawarta w preparacie działa miejscowo znieczulająco, zmniejsza ból, ułatwia przełykanie.Skład:1 ml preparatu zawiera:chlorek benzoksoniowy 2 ...

Cholinex 24 Pastylki Do Ssania 4,7 / 5 154 opinie / Zadaj pytanie

LekWskazania: zapalanie błony śluzowej jamy ustnej i gardła, w tym ból i obrzęk gardła. Wspomaganie leczenia antybiotykiem zakażeń jamy ustnej i gardła wywołanych przez niektóre drobnoustroje.Skład: 1 pastylka zawiera substancję czynną: choliny salicylan 150mg oraz substancje pomocnicze: ...

Cholinex 24 Pastylki Do Ssania 4,9 / 5 95 opinii / Zadaj pytanie

Cholinex 150mg pastylki twardeDziałanie:Substancja czynna pastylek CHOLINEX - choliny salicylan działa miejscowo: przeciwzapalnie, zmniejszając obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy ustnej i gardła; przeciwbólowo; przeciwbakteryjnie wobec niektórych wrażliwych drobnoustrojów; ...

Coldrex Maxgrip C 12 tabl 4,7 / 5 25 opinii / Zadaj pytanie

Nazwa: Coldrex MaxGrip CPostać: tabl.Dawka: 0,5g+0,025g+0,038g+5mgOpakowanie: 12 tabl. (1 blist.a 12 szt.)Skład:1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum), 25 mg kofeiny (Coffeinum),5 mg chlorowodorku fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum), 20 mg wodzianu terpinu(Terpinum ...

Otrivin Ipramax Aerozol 10Ml 4,6 / 5 13 opinii / Zadaj pytanie

Lek Otrivin duo stosuje się w leczeniu przekrwienia błony śluzowej nosa z wodnistą wydzieliną z nosa (katar), związanych z przeziębieniem.Skład:Xylometazoline, Ipratropii bromidum1ml roztworu zawiera 0,5mg ksylometazoliny chlorowodorku, 0,6mg bromku ipratropiowego oraz substancje ...

Theraflu Extra Grip 10 Sasz. 4,8 / 5 65 opinii / 4 pytania

SkładSubstancja czynna: paracetamol 650 mg, chlorowodorek, fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy, 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza. 1 saszetka zawiera proszek do sporządzania roztworu doustnego o naturalnym aromacie cytrynowym. Proszek jest rozpuszczalny w gorącej ...

Rutinoscorbin 30 Tabl. Powlekanych 4,8 / 5 47 opinii / Zadaj pytanie

SkładSubstancja czynna: 1 tabl. powl. zawiera 25 mg rutozydu (rutyny) i 100 mg kwasu askorbowego. Wskazania Stany niedoboru witaminy C i rutyny, wspomaganie odporności organizmu, uszczelnianie naczyń włosowatych, profilaktyka przeziębienia i łagodzenie objawów grypy. DziałaniePreparat ...

Orofar 24 Tabletki Do Ssania 4,4 / 5 25 opinii / Zadaj pytanie

LekWskazania: zakażenia gardła; zakażenia jamy ustnej (stany zapalne dziąseł, zakażenia i owrzodzenia błony śluzowej jamy ustnej - afty).Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: 1mg chlorku benzoksoniowego i 1mg lidokainy chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: sorbitol, celuloza ...

Cholinex Intense Blackberry 20 Pastylek Do Ssania 4,6 / 5 27 opinii / Zadaj pytanie

Nazwa: Cholinex IntensePostać: tabl.do ssaniaDawka: 2,5mg+1,2mgOpakowanie: 20 tabl. (blistry)Skład:Jedna tabletka do ssania zawiera 2,5 mg heksylorezorcynolu (Hexyloresorcinolum) i 1,2 mg benzalkoniowego chlorku (Benzalkonii chloridum).Substancje pomocnicze:Jedna tabletka do ssania ...

Sebidin 20 tabl do ssania 4,6 / 5 29 opinii / Zadaj pytanie

Skład:1 tabl. do ssania preparatu Sebidin zawiera 5 mg dichlorowodorku chlorheksydyny i 50 mg kwasu askorbowego. 1 tabl. do ssania preparatu Sebidin Plus zawiera 5 mg dichlorowodorku chlorheksydyny i 75 mg kwasu askorbowego.Działanie:Antyseptyk jamy ustnej, gardła i krtani, dzięki ...

Cholinex Sugarfree 24 Pastylki Do Ssania 4,5 / 5 28 opinii / Zadaj pytanie

Tabletki do ssania w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła.SkładSubstancją czynną leku jest: salicylan choliny.Jedna pastylka zawiera 150 mg salicylanu choliny.Ponadto lek zawiera: izomalt, maltitol ciekły, aspartam (E951), acesulfam potasowy, olejek miętowy.Produkt nie zawiera cukru.DawkowanieLek ...

Theraflu Kaszel 0.15% Syrop 100Ml 4,5 / 5 13 opinii / Zadaj pytanie

Theraflu Kaszel w postaci syropu stosowany jest w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia.DziałanieTheraflu Kaszel zawiera substancję czynną - butamiratu cytrynian, który jest nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym.PrzeciwwskazaniaJeśli pacjent ma uczulenie na substancję czynną ...

Cholinex 16 Pastylek Do Ssania 4,3 / 5 25 opinii / Zadaj pytanie

Preparat stosowany w stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła.SkładSubstancja czynna: choliny salicylan 150 mgSubstancje pomocnicze; sacharoza, glukoza ciekła, glukoza jednowodna, olejek miętowy.DawkowanieDorośli i dzieci powyżej 12 roku życia - przeciętnie ssać po 1 ...

Theraflu Zatoki 6 saszetek 5,0 / 5 2 opinie / Zadaj pytanie

Opakowanie   6 SASZETEKSkład   substancje czynne: - paracetamol 650 mg - chlorowodorek fenylefryny 10 mgDziałanie   Lek wieloskładnikowy. Zawiera jako substancje czynne: - paracetamol działający przeciwbólowo ...

Codipar 500 Mg 12 tabl 5,0 / 5 6 opinii / Zadaj pytanie

Postać leku: Tabletki Dawka: 500 mg Opakowanie: 12 tabletek Skład: Paracetamol 500 mg oraz inne składniki leku: celuloza mikrokrystaliczna, mączka ziemniaczana, poliwinylopyrolidon K-30, talk, stearynian magnezu, koloidalny dwutlenek krzemu, sodowy glikolan skrobiDziałanie: Codipar ...

Theraflu Extra Grip 6 Sasz. 4,1 / 5 83 opinie / Zadaj pytanie

SkładSubstancja czynna: paracetamol 650 mg, chlorowodorek, fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy, 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza. 1 saszetka zawiera proszek do sporządzania roztworu doustnego o naturalnym aromacie cytrynowym. Proszek jest rozpuszczalny w gorącej ...

Sebidin Plus 16 tabl do ssania 4,8 / 5 24 opinie / Zadaj pytanie

Nazwa: Sebidin PlusPostać: tabl.do ssaniaDawka: 5mg+0,075gOpakowanie: 16 tabl. (blistry)Skład:1 tabletka zawiera 5 mg chloroheksydyny dichlorowodorku (Chlorhexidini dihydrochloridum) i 75 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum).Substancje pomocnicze: Jedna tabletka zawiera 1 mg aspartamu ...

Strepsils Z Wit. C 24 Pastyl. 4,5 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

Przynosi szybką ulgę w bólach i zapaleniach gardła, które towarzyszą przeziębieniu. zawiera dwa składniki anty-bakteryjne oraz witaminę C w dawce 100mg.