Leki na przeziębienie i grypę

4,6 z 268580 opinii
Na pewno każdy z nas ma co najmniej kilka domowych sposobów na leczenie przeziębienia. Począwszy od syropu z cebuli, aż po wywary z wina, czosnku i cytryny. Kiedy już jednak domowe sposoby nie wystarczają, sprawdźmy, co możemy znaleźć w kategorii przeziębienie i grypa.

Objawy przeziębienia potrafią być bardzo uciążliwe – kaszel, katar, ból głowy i gardła, osłabienie. Okres jesienno-zimowy zwiększa ryzyko zarażenia, szczególnie gdy często przebywamy w pomieszczeniach z dużą liczbą ludzi (biura, teatry, sklepy czy nawet przedszkola). Ważne, by zareagować już przy pierwszych objawach i dobrze dobrać lek, który nam pomoże. Leki na taki rodzaj infekcji często są dostępne bez recepty i można je też kupić przez Internet.

Na Ceneo znajdziemy ponad tysiąc różnego rodzaju leków na przeziębienie i grypę, które nie wymagają recepty od lekarza. Znajdziemy tu leki obniżające gorączkę, łagodzące kaszel (zarówno ten suchy jak i mokry), łagodzące ból gardła, a także znajdziemy coś na katar.

Jeśli jednak bóle się nasilają i nie mijają, a stan podwyższonej temperatury utrzymuje się, zasięgnijmy porady specjalisty, gdyż każde przeziębienie może przerodzić się w coś poważniejszego, a wtedy trzeba będzie sięgnąć po mocniejsze leki, nie wykluczając antybiotyków.

Przeziębienie i Grypa

Tylko oferty

Cena

Pojemność

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Przeziębienie i grypa - opinie