Przejściówki i adaptery

4,5 z 18801 opinii
Adapter fotograficzny to nic innego, jak przejściówka- która umożliwia zastosowanie urządzenia do innych celów, niż pierwotnie przewidziano. Może być to jeden element albo cały zespół, który adaptuje całe urządzenie. Ceneo.pl posiada szeroką ofertę najlepszych adapterów, wykonanych przez najlepszych producentów. Są nimi między innymi: Sony, Nikon, Olympus, Canon czy Bresser, 4World, Samsung. W ofercie posiadamy solidne, sprawdzone oraz precyzyjnie wykonane adaptery fotograficzne. Gwarantujemy, że będą niezbędne dla Twojego aparatu fotograficznego. Niektóre oferty posiadają w zestawie pierścień prowadzący lub bazowy. Dzięki niemu, w szybki sposób można zainstalować na obiektywie adapter . Nasze produkty są kompatybilne i posiadają różne parametry. Przed ostatecznym zakupem, upewnij się, że produkt spełnia Twoje wymogi i oczekiwania. Znajdziesz tu eleganckie adaptery zarówno dla lustrzanki jak i bezlusterkowca. Idealne, wręcz stworzone do fotografowania z użyciem adaptera są aparaty z wymienną optyką. Nasze produkty różnią się od siebie jednak nie tylko parametrami. Ich cena jest uzależniona od szeregu innych czynników. Są nimi na przykład: gabaryty, kolor czy producent. Sprawdź czy dany produkt( w ramach "gratisu") posiada ochraniacz wielopowłokowy. Dzięki niemu, Twoja nowa przejściówka będzie sprawna przez wiele lat, nie tracąc na świetności. Nie groźne staną się czynniki atmosferyczne, czy zakurzony teren, w którym fotografujemy. Ceneo.pl życzy udanych zakupów.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Plecak, czy torba fotograficzna Poprzednie Następne

Plecak, czy torba fotograficzna

Co wygodniejsze – plecak czy torba? W czym nasz sprzęt będzie bezpieczniejszy? Gdzie zapakujemy więcej akcesoriów? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym poradniku. Jeśli masz problem ze spakowaniem wszystkich dodatków do jednego plecaka lub torby. Przeczytaj artykuł.

Lampy błyskowe i akcesoria Poprzednie Następne

Lampy błyskowe i akcesoria

Poradnik po świecie lamp błyskowych. Jak wybrać idealny model? Co to jest liczba przewodnia? I w jakie akcesoria warto zainwestować by nasze zdjęcia wyszły idealnie?

Nowe obiektywy Sigmy mogą namieszać na rynku fotograficznym Poprzednie Następne

Nowe obiektywy Sigmy mogą namieszać na rynku fotograficznym

Sigma na targach Photo Imaging Show w Tokyo, zaprezentowała aż cztery nowe obiektywy. Produkty mogą mocno zamieszać na rynku obiektywów, ponieważ charakteryzują się znakomitym światłem jak na ogniskowe, które oferują. Przykładem może być Sigma 14 mm posiadająca światło F 1.8. Sigma 135 F/1.8 DG HSM Sigma 24-70 F/2.8 DG OS HSM Sigma 100-400 F/5-6.3 DG OS HSM

Jak fotografować dzieci? Porady, triki i niezbędny sprzęt Poprzednie Następne

Jak fotografować dzieci? Porady, triki i niezbędny sprzęt

Dzieci rosną zdecydowanie za szybko. Ani się obejrzysz, a z rezolutnego przedszkolaka wyrośnie dziecko w wieku szkolnym. I o ile czasu nie da się zatrzymać, o tyle możesz utrwalić wasze wspomnienia. Jeśli więc chcesz wykonać piękne zdjęcia swoich dzieci, poniżej znajdziesz garść wskazówek przydatnych w fotografii dziecięcej.

Przejściówki i adaptery - opinie