Programy antywirusowe i zabezpieczające

4,5 z 72155 opinii
Programy antywirusowe i zabezpieczające mają za zadanie ochronę komputerów PC, MAC oraz wszelkich urządzeń z systemem Android przed szkodliwym oprogramowaniem, cyberprzestępczością oraz próbom wyłudzania informacji. Programy antywirusowe i zabezpieczające zapewniają wystarczającą ochronę przed wirusami wszystkim urządzeniom oraz zapisanych na nich prywatnych danych. Wiele produktów dostępnych w tej kategorii opiera się na jednej licencji, która działa na dowolną lub ograniczoną ilość urządzeń (w zależności od zestawu i jego ceny). Programy antywirusowe i zabezpieczające można konfigurować w ten sposób, aby optymalizować ich funkcje dla poszczególnych urządzeń. Bardzo istotną cechą programów antywirusowych i zabezpieczających jest ich skuteczne. Kolejnym aspektem wartym uwagi jest kontrola rodzicielska, która pomaga rodzicom w nadzorowaniu aktywności ich dzieci w sieci. Dzięki nim można skutecznie zablokować dostęp do wybranych stron. Moduł antyspamowy zapobiega przedostawaniu się do skrzynki mailowej niechcianych wiadomości. Jest to bardzo wygodna opcja, dzięki której łatwo można utrzymać porządek na skrzynce.
Tylko oferty
Cena
Producent
Maksymalna liczba stanowisk
Okres licencji
Wersja
Wersja językowa
Wersja produktu
Programy
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

4 najlepsze darmowe programy antywirusowe Poprzednie Następne
Niezależnie od tego jaki komputer posiadasz, jego ochrona jest absolutną koniecznością. W czasach bardzo zaawansowanych wirusów, nawet najprostszy program może okazać się odpowiednim zabezpieczeniem. Z myślą o waszym sprzęcie wybraliśmy 5 najlepszych darmowych antywirusów.
Programy antywirusowe – ranking Poprzednie Następne
Każdy z nas codziennie loguje się na różne witryny, robi przelewy bankowe i przypisuje karty kredytowe do usług. Cyberprzestępcy tylko czekają, aż im się odsłonimy, dlatego musicie pamiętać o odpowiednich zabezpieczeniach. Zobacz ranking najlepszych programów antywirusowych.
Jaki antywirus na telefon jest najlepszy – ranking Poprzednie Następne
W chwili, gdy dostęp do Internetu na smartfonach stał się powszechny, zwiększył się automatycznie wskaźnik cyberprzestępstw. Z pomocą telefonu można obecnie płacić w sklepach, przechowywane są na nich ważne pliki oraz prywatne zdjęcia i materiały filmowe. Jedynym skutecznym zabezpieczeniem jest wykupienie licencji na program antywirusy. Z tekstu dowiecie się, jakie antywirusy na Androida warto mieć zainstalowane na smartfonie.

Programy antywirusowe i zabezpieczające - opinie

  • Programy: Bitdefender Total Security
  • Okres licencji: 1 rok
  • Wersja: Licencja
  • Programy: Eset Security Pack
  • Okres licencji: 1 rok
  • Programy: Eset Smart Security
  • Okres licencji: 3 lata
  • Programy: Eset Nod32 Antyvirus
  • Okres licencji: 2 lata
  • Wersja: Licencja