Programowanie

4,5 z 72155 opinii
Trudno wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach życie bez komputera. Zapewnia on narzędzie do pracy oraz szeroki wachlarz rozrywek. Sam komputer byłby jednak bezużyteczny bez odpowiedniego oprogramowania. Na rynku komputerowym można znaleźć tysiące przeróżnych aplikacji. Gro tych aplikacji to gotowe narzędzia do pracy, a inne stanowią narzędzia do samodzielnego programowania. Serwis Ceneo.pl w kategorii Programowanie oferuje bogatą gamę oprogramowania, w której każdy wybierze rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Jeśli nie posiadamy umiejętności programistycznych, z pomocą pospieszą nam kursy do nauki w formie multimedialnych aplikacji. Możemy wybierać spośród produktów oferowanych przez takie firmy jak: Microsoft, HP, Cisco, Adobe, Devart, Fast i inne. Produkty można posortować według lokalizacji sklepu sprzedawcy, producenta, ceny czy wersji oferowanego oprogramowania. Przed ostatecznym dokonaniem zakupu zalecamy zapoznanie się z opiniami innych użytkowników, dzięki czemu upewnimy się, że wybrane przez nas narzędzie, spełni oczekiwania. Robiąc zakupy wspólnie z Ceneo, mamy gwarancję najniższej ceny oraz, dzięki Programowi Ochrony Kupujących oraz Programowi Zaufane Opinie – poczucie bezpieczeństwa.
Tylko oferty
Cena
Producent
Wersja
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Kaspersky wprowadza darmowy program antywirusowy Poprzednie Następne
Avast ma nowego konkurenta. Firma Kaspersky właśnie ogłosiła, że do swojej oferty zamierza wprowadzić darmowy program antywirusowy. Ma on zapewniać podstawową ochronę komputera przed wirusami i nie tylko.
Kultowy program do obróbki zdjęć Adobe Photoshop Poprzednie Następne
Adobe Photoshop to już legendarny program wśród grafików i osób zajmujących się fotografią. Sprawdź do czego można go używać
Jaki program do obróbki grafiki wybrać? Poprzednie Następne
Z racji tego, że w każdym smartfonie znajduje się aparat, jesteśmy codziennie wręcz zalewani kolejną porcją zdjęć. Część wychodzi lepiej, część gorzej, ale niek...
Programy antywirusowe – ranking Poprzednie Następne
Każdy z nas codziennie loguje się na różne witryny, robi przelewy bankowe i przypisuje karty kredytowe do usług. Cyberprzestępcy tylko czekają, aż im się odsłonimy, dlatego musicie pamiętać o odpowiednich zabezpieczeniach. Zobacz ranking najlepszych programów antywirusowych.
Jaki antywirus na telefon jest najlepszy – ranking Poprzednie Następne
W chwili, gdy dostęp do Internetu na smartfonach stał się powszechny, zwiększył się automatycznie wskaźnik cyberprzestępstw. Z pomocą telefonu można obecnie płacić w sklepach, przechowywane są na nich ważne pliki oraz prywatne zdjęcia i materiały filmowe. Jedynym skutecznym zabezpieczeniem jest wykupienie licencji na program antywirusy. Z tekstu dowiecie się, jakie antywirusy na Androida warto mieć zainstalowane na smartfonie.
Jaki system operacyjny wybrać? Poprzednie Następne
System operacyjny to jeden z ważniejszych elementów. Zobacz, jaki system jest najlepszym wyborem.
Jaki Windows do gier? Którą wersję wybrać? Poprzednie Następne
Od kilkudziesięciu lat Microsoft posiada praktycznie monopol w dziedzinie komputerowych systemów operacyjnych. Przez lata do użytkowników trafiło wiele edycji popularnych OS-ów spółki. Pojawia się więc pytanie, jaki Windows nadaje się najlepiej do gier. Jaką wersję wybrać, gdy planujemy zabawę z najnowszymi tytułami, a jaką, gdy chcemy przypomnieć sobie klasyki sprzed lat?

Programowanie - opinie