Progi

4,5 z 36516 opinii
Posiadanie samochodu w dzisiejszych czasach, jest dosyć pospolitą sprawą, a na drogach stale przybywa pojazdów. Wystarczy mała chwila nieuwagi i stłuczka gotowa. Czy w takiej sytuacji, nasze auto jest już skazane na widoczne wgniecenie i zdarty lakier? Co zrobić, gdy uszkodzenia są naprawdę duże?
Mamy dobrą dla Państwa wiadomość, gdyż istnieje możliwość naprawy i doprowadzenie naszego auta do stanu przed kolizją, pozostając go w pełni sprawnym i niezagrażającym w ruchu komunikacyjnym. Stan pojazdu po profesjonalnej naprawie jest naprawdę zdumiewający, do tego stopnia, że ciężko byłoby się nawet domyśleć, że samochód miał wgniecenie lub starty lakier.
Pozostałe sprzęty
Kategorii sprzętów samochodów jest bardzo dużo, ale w tym miejscu skupimy się na częściach blacharskich. Części blacharskie dzielą się na wiele grup i są to: pasy przednie, belki zderzaka, błotniki przednie, błotniki tylne, drzwi, maski, klapy tylne, reperturki progów oraz reperturki błotników. Części blacharskie możemy segregować według kategorii, np. ceny, marki pojazdu, konkretnego elementu itd. Warto przy wyborze części blacharskich do naprawy porównać różne oferty i znaleźć taką, która jest dla nas najodpowiedniejsza pod względem modelu, stanu, jakości, dostępności oraz ceny. Części blacharskie różnie kosztują i są uzależnione od ww czynników i kształtują się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Należałoby do tego doliczyć koszty usługi naprawczej w auto serwisie, żeby mieć obraz całkowitego kosztu naprawy. Na rynku dostępnych jest wiele ofert sprzedaży części blacharskich, więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Model

Typ

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Kable rozruchowe, prostownik samochodowy i odmrażacz do szyb Poprzednie Następne

Kable rozruchowe, prostownik samochodowy i odmrażacz do szyb

Ujemne temperatury i zimowy klimat dają się we znaki twojemu samochodowi. Zobacz skuteczne metody na mróz, które pozwolą Ci szybko i sprawnie odpalić auto nawet w arktycznych warunkach.

5 gadżetów pomagających w pielęgnacji samochodu Poprzednie Następne

5 gadżetów pomagających w pielęgnacji samochodu

Posiadacze samochodów zazwyczaj starają się dbać o swój pojazd. Istnieje wiele preparatów, które pozwalają naszemu autu zachować wspaniały wygląd przez długi czas. W niniejszym poradniku prezentujemy 5 gadżetów pomagających w pielęgnacji samochodu.

Jakie radio samochodowe wybrać? Poprzednie Następne

Jakie radio samochodowe wybrać?

Radio w samochodzie nie tylko jest źródłem informacji, lecz także może umilić każdą podróż, szczególnie gdy do przejechania jest kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów. Najnowocześniejsze modele to prawdziwe centra multimedialne, które mogą stać się dumą niejednego właściciela auta.

Czy warto zainwestować w pokrowiec na samochód? Poprzednie Następne

Czy warto zainwestować w pokrowiec na samochód?

Kierowcy parkujący pod tzw. chmurką dobrze wiedzą, jakie niekorzystne niespodzianki mogą czekać ich samochody. Spadające liście, ptasie odchody, deszcz, śnieg i zlodowacenia sprawiają, że karoseria pojazdu jest narażona na zniszczenie.

Jak wybrać płyn chłodniczy? Poprzednie Następne

Jak wybrać płyn chłodniczy?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu z łatwością można było kupić nowy samochód chłodzony powietrzem. Obecnie jednak w układzie chłodzenia aut stosuje się bardziej efektywne rozwiązania, bazujące na płynie chłodniczym.

Nowy samochód Porsche Cayenne stawia na technologię! Poprzednie Następne

Nowy samochód Porsche Cayenne stawia na technologię!

Porsche ujawniło swoją najnowszą, trzecią już generację modelu Cayenne. Nowy samochód będzie oferowany w dwóch wersjach. Jego zmiany głównie dotyczą wnętrza, chociaż nadwozie przeszło delikatny face lifting. Zobaczcie sami nowe cacko niemieckiego producenta.