spa - Prezenty-przeżycia i atrakcje

4,7 z 185496 opinii
Każdy z nas marzył by chociaż raz w życiu zrobić coś szalonego, na swój sposób niespotykanego. Wśród powtarzalności dni codziennych warto pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa jakim może być lot paralotnią. Przestrzeń nieba i obserwowanie z góry tego co pod nami daje niesamowite wspomnienia jak i poczucie wolności. Dla tych co wolą czuć grunt pod stopami, ale lubią szybkie samochody niezapomnianym wydarzeniem będzie jazda autem wyścigowym. Dla osób preferujących rozwijanie własnych umiejętności na pewno ciekawym rozwiązaniem będzie kurs parzenia kawy lub gotowania tudzież degustacja dobrej whisky. Są też wśród nas tacy, co chcieliby choć na chwilę stać się czołgistą – nic prostszego, przejażdżka czołgiem spełni to marzenie. Nie zapominając też o najmłodszych, warto zaproponować im przejażdżkę quadami lub mini bolidami F1. Dla osób z duszą artysty na pewno udaną propozycją będzie kurs fotografii, dzięki któremu łatwo się nauczyć jak uchwycić piękno dnia codziennego.
Hobby i zwierzęta
Filtry
Tylko oferty
Cena
Dla kogo
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Rekomendowane produkty

Artykuły eksperckie

Praktyczny prezent dla mamy. 16 pomysłów na urodziny Poprzednie Następne
Wybór prezentu dla mamy spędza ci sen z powiek? Przedstawiamy 16 pewniaków na każdą kieszeń, które pokocha prawie każda mama. Sprawdź, jaki prezent dla mamy na urodziny do 50 zł, 100 zł i 150 zł warto kupić.
Prezent na rocznicę ślubu dla męża. Co kupić? Poprzednie Następne
Szukasz prezentu na rocznicę ślubu dla męża? Sprawdź nasze 20 pomysłów dla mężczyzn w różnym wieku.
Jak zorganizować wieczór kawalerski – pomysły Poprzednie Następne
Twój brat lub przyjaciel bierze ślub, a ty odpowiadasz za wieczór kawalerski? Sprawdź najlepsze pomysły na wieczór kawalerski i zorganizuj imprezę marzeń.