gombrowicz - Prezenty na Dzień Babci i Dziadka Wrocław

Mówi się, że od wychowywania są rodzice, a od rozpieszczania – dziadkowie. Coś w tym jest. Babcia i Dziadek mają zazwyczaj więcej czasu i cierpliwości dla wnuków. Wspólne spędzanie czasu na czytaniu, graniu w gry planszowe czy spacerowanie na zawsze pozostaje w pamięci jako najmilsze wspomnienia z dzieciństwa. Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja do tego, aby odwdzięczyć się za opiekę, troskę i miłość, jaką obdarzają nas dziadkowie. Wystarczy niewielki podarunek, liczy się gest, który świadczy o tym, że pamiętamy o nich w Dniu Babci i Dziadka. Wybór prezentu nie jest taką prostą sprawą. Wśród produktów dostępnych w tej kategorii znajduje się bardzo zróżnicowany asortyment z wielu działów. Wybierając upominek na Dzień Babci i Dziadka, warto kierować się zainteresowaniami oraz upodobaniami najstarszych członków rodziny. Często w codziennych rozmowach mimochodem dziadkowie wspominają, że coś im się zepsuło lub potrzebują na przykład nowych kijków do nordic walkingu czy zestawu szachów. Warto uważnie wsłuchiwać się w takie rozmowy, a dzięki temu wybór prezentów na Dzień Babci i Dziadka nie będzie stanowił najmniejszego problemu.
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Lokalizacja sklepu:
Tylko oferty
Cena
-
Przeznaczenie
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Praktyczny prezent dla babci Poprzednie Następne
Zbliża się Dzień Babci lub jej urodziny, a ty wciąż nie masz pomysłu na prezent dla starszej osoby? Przedstawiamy ci 16 propozycji na każdą kieszeń, które na pewno spodobają się każdej babci.
Co na Dzień Babci? 8 pomysłów na prezent na Dzień Babci Poprzednie Następne
Co kupić komuś, kto ma wszystko? To pytanie, które często zadajemy sobie w kontekście zbliżającego się Dnia Babci. Nie musisz jednak martwić się, że znowu przyniesiesz banalny prezent, który zostanie odłożony do szuflady na kilka lat. Wiemy, co kupić na Dzień Babci, żeby upominek naprawdę sprawił jej radość.
Prezent na Dzień Dziadka: 10 propozycji Poprzednie Następne
W pewnym wieku kończy się ten piękny okres, w którym na Dzień Dziadka można wykpić się wierszykiem lub laurką. Własnoręcznie wykonany prezent zawsze jest dobrym pomysłem od wnuczka lub wnuczki, jednak jeśli nie ufasz swoim zdolnościom plastycznym, skorzystaj z poniższego pomysłu na prezent. Oto lista dziesięciu interesujących prezentów, którymi sprawisz dziadkowi wyjątkową radość.
Gombrowicz - Klementyna Suchanow
Gombrowicz - Klementyna Suchanow od49,41