Pralko suszarki Amica Klasa energetyczna A

4,5 z 118980 opinii
Pralko-suszarki to niezwykle pożyteczne urządzenia. W jesienne i zimowe chłodne dni nie zawsze możemy nasze pranie suszyć na balkonie. Na co zwrócić uwagę, kupując taki sprzęto do naszego domu?

W przeciwieństwie do zwykłych suszarek, pralko-suszarki oferują tylko jeden rodzaj suszenia – kondensację.. Wilgoć z ubrań zmieniana jest w parę wodną, a ta odprowadzana jest do specjalnego pojemnika. Urządzenie musi być podłączone do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Najważniejszym parametrem, który powinniśmy wziąć pod uwagę, kupując pralko-suszarkę, jest jej ładowność. Oznacza ona ilość ubrań, które będziemy mogli wyprać i wysuszyć jednorazowo. Pamiętajmy przy tym, że w przypadku większości pralko-suszarek dostępnych na polskim rynku załadunek bielizny do suszenia jest o około połowę mniejszy niż prania.

Na Ceneo.pl możemy posegregować pralko-suszarki nie tylko po ładowności, ale również klasie energetycznej (klasa A oznacza urządzenia, które zużywają najmniej energii), prędkości wirowania (im wyższa, tym niższe będą koszty korzystania z funkcji suszenia), szerokości, głębokości oraz kolorze. W asortymencie mamy sprzęt tak producentów jak Panasonic, Candy, Electrolux, Hotpoint-Ariston, Indesit i Hoover.

Atrybuty Pralko-Suszarki

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Klasa energetyczna

$$_Usuń filtr
  • A (1)

Ilość obrotów wirówki

Ładowność pralki

Ładowność suszarki

Szerokość

Głębokość

Kolor

Kolor drzwi

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Pralko suszarki - opinie

Producent: Amica Klasa energetyczna: A Usuń wybrane filtry Zobacz strefę Amica
Amica AWDG7512CL 4,7 / 5 26 opinii / 4 pytania
  • Klasa energetyczna: A
  • Ładowność pralki: 7 kg
  • Ładowność suszarki: 5 kg