Pralko suszarki Głębokość 45cm - najtańsze oferty

4,5 z 132276 opinii
Pralko-suszarki to niezwykle pożyteczne urządzenia. W jesienne i zimowe chłodne dni nie zawsze możemy nasze pranie suszyć na balkonie. Na co zwrócić uwagę, kupując taki sprzęto do naszego domu?

W przeciwieństwie do zwykłych suszarek, pralko-suszarki oferują tylko jeden rodzaj suszenia – kondensację.. Wilgoć z ubrań zmieniana jest w parę wodną, a ta odprowadzana jest do specjalnego pojemnika. Urządzenie musi być podłączone do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Najważniejszym parametrem, który powinniśmy wziąć pod uwagę, kupując pralko-suszarkę, jest jej ładowność. Oznacza ona ilość ubrań, które będziemy mogli wyprać i wysuszyć jednorazowo. Pamiętajmy przy tym, że w przypadku większości pralko-suszarek dostępnych na polskim rynku załadunek bielizny do suszenia jest o około połowę mniejszy niż prania.

Na Ceneo.pl możemy posegregować pralko-suszarki nie tylko po ładowności, ale również klasie energetycznej (klasa A oznacza urządzenia, które zużywają najmniej energii), prędkości wirowania (im wyższa, tym niższe będą koszty korzystania z funkcji suszenia), szerokości, głębokości oraz kolorze. W asortymencie mamy sprzęt tak producentów jak Panasonic, Candy, Electrolux, Hotpoint-Ariston, Indesit i Hoover.
AGD wolnostojące
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Cena:
Głębokość:
Tylko oferty
Cena
Producent
Klasa energetyczna
Ilość obrotów wirówki
Ładowność pralki
Ładowność suszarki
Szerokość
Głębokość
Funkcje
Sterowanie
Poziom hałasu prania
-
Kolor
Poziom hałasu wirowania
-
Liczba programów
Technologie producenta
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Pralko suszarki - opinie

Candy GrandoVita GVSW45 485TWHC/5S 4,3 / 5 6 opinii / 7 pytań
  • Klasa energetyczna: A
  • Ładowność pralki: 8 kg
  • Ładowność suszarki: 5 kg