Pozostałe zabawki dla niemowląt

4,7 z 170891 opinii
Zabawki dla niemowląt nie tylko umilają czas maluszkowi, ale także spełniają o wiele istotniejszą funkcję. Produkty dostępne w tej kategorii wspierają rozwój dziecka. Angażują wiele zmysłów naraz. Pracuje wzrok, zmysł dotyku, niekiedy słuchu. Zabawki dla niemowląt pomagają maluszkowi odkrywać fascynujący świat kolorów, faktur czy dźwięków. Karuzele wieszane nad łóżeczkiem czy maskotki wyposażone w system dźwiękowy ułatwiają zasypianie i uspakajają dziecko. Zabawki dla niemowląt nowszej generacji wyposażone są w bardzo ciekawe rozwiązania. Miś-przytulak, który wyposażony jest w podgrzewacz, ulży maluchowi podczas bolesnych kolek a interaktywne klocki działają na wiele zmysłów dziecka jednocześnie. Przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto sprawdzić, czy zabawka, której zakup rozważamy będzie bezpieczna dla dziecka. Wiele firm wprowadza standardy oraz kontrole jakości. Na opakowaniach zabawek dla niemowląt znajdują się stosowne certyfikaty czy informacje potwierdzające ten stan rzeczy. Na pewno nie zaszkodzi zerknąć na wymiary zabawki a w przypadku elektronicznego asortymentu – na rodzaj zasilania.
Tylko oferty
Cena
Producent
Wiek dziecka
Bohater
Motyw
Certyfikaty, opinie, atesty
Materiał
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Piosenki i kołysanki dla dzieci Poprzednie Następne
Kto nie wspomina kołysanek z dzieciństwa? Kołysanki i piosenki pomagają się wyciszyć i z łatwością pomogą ukołysać twoją pociechę do snu. Piosenki na dobranoc nie tylko ułatwiają usypianie dziecka, ale także rozwiną jego wyobraźnię i muzykalność.
Pianinko dla dzieci Poprzednie Następne
Nie wiesz jaką zabawkę wybrać dla swojego dziecka, która będzie pełnić funkcję edukacyjną i jednocześnie da mu dużo frajdy? Interaktywne pianino elektryczne dla niemowlaka jest wspaniałą zabawką, która uczy i cieszy.
Prezent dla nowo narodzonego dziecka: Jak wybrać Szumisia dla noworodka? Poprzednie Następne
Wyprawka niemal gotowa. Za kilka dni przyjdzie na świat nowy członek rodziny. Zastanawiasz się jednak, co jeszcze potrzeba takiemu maluchowi, aby łatwiej było mu odnaleźć się w nowym świecie. Miś Szumiś przychodzi z pomocą. Nie dość, że jest piękną przytulanką, to jeszcze pomoże w zasypianiu i odtworzy dźwięki, jakie noworodek zna z życia płodowego. To idealny pomysł na prezent dla nowo narodzonego dziecka.
Karuzela nad dziecięce łóżeczko – o czym pamiętać podczas zakupu? Poprzednie Następne
Ma nie tylko stanowić ciekawą dekorację, ale przede wszystkim wspomóc rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i słuchowej Twojej pociechy. Podpowiadamy, czym powin...
Jaki kojec dla dziecka? Poprzednie Następne
Rodzice w sprawie użytkowania kojca dla dziecka są podzieleni. Jedni śmiało przyznają, że to absolutny hit, a inni do przedmiotu podchodzą sceptycznie. Zapoznaj się z rankingiem kojców dla dziecka oraz poznaj ich wady i zalety. Sprawdź, który kojec jest najlepszy. Przeczytaj.
Zabawki interaktywne dla 6-miesięcznego dziecka Poprzednie Następne
jako rodzice nieustannie zachęcacie niemowlę do nauki nowych rzeczy, stymulujecie jego zmysły, rozbudzacie myślenie i zapamiętywanie. Pomogą wam w tym zabawki interaktywne dla 6-miesiecznego dziecka.
Jaki gryzak dla dziecka kupić? Poprzednie Następne
Twój maluch zaczął się intensywnie ślinić, wszystko wkłada do ust i jest marudny? Jeśli tak, wiele wskazuje na to, że wkrótce pojawią się u niego pierwsze zęby. Słowo „ząbkowanie” mrozi krew w żyłach niejednego z rodziców. Podpowiadamy, jaki gryzak dla dziecka kupić, aby przetrwało ten trudny czas odrobinę łatwiej.
Nauka literek – jakie zabawki wybrać? Poprzednie Następne
Nauka literek otwiera przed dzieckiem całe morze nowych możliwości, a także pomaga ułatwić szkolny start. Wejdź i dowiedz się więcej!

Pozostałe zabawki dla niemowląt - opinie