Sklep allegro.pl - Pozostałe zabawki

4,7 z 138617 opinii
Wszyscy wiemy, że wszędzie znajdziemy zabawki. W każdym sklepie zaobserwujemy różnego typu pluszaki, grzechotki, gryzaki i tak dalej, możemy wymieniać w bezskończoność. Każdy produkt w dziale zabawkowym ma opis działania zabawki oraz od jakiego wieku jest dozwolone. Jednak nie każdy rodzic kupuje zabawki dostosowane do wieku swojej pociechy.
Otóż, chodzi o to, że kupując 3-miesięcznemu dziecku grzechotkę z twardymi elementami może sobie zrobić krzywdę podczas zabawy. Pozostałe zabawki dla tego wieku mają bezpieczniejsze obudowy. Kiedy postanowimy kupić naszej kruszynie pluszaka, liczmy się z tym, że takie zabawki zbierają mnóstwo kurzu. Tego powodem są również alergie u dzieci, które przebywają w jednym pomieszczeniu z zakurzonymi zabawkami. Pozostałe zabawki takie jak interaktywne na baterie też zbierają kurz, jednak ten kurz możemy wytrzeć i on znika. Z pluszakami jest ten problem, ponieważ musimy go porządnie wybrać, a potem dobrze wysuszyć.
Moim zdaniem powinniśmy kupować naszym dzieciom takie zabawki, jakie im się długo nie znudzą. Pozostałe zabawki, jak roboty lub lalki dla dziewczynek. Dlatego naszym zadaniem jest upewnienie się, czy aby napewno ta zabawka jest przeznaczona dla wieku naszego dziecka. Oczywiście możemy się spotkać z przypadkiem, kiedy nasz syn lub córka zapragnie rzecz powyżej progu jego wieku. Jednak, gdy widzimy, że jest bezpieczna możemy zrobić wyjątek. Przy zabawkach interaktywnych naszym obowiązkiem jest dopilnowanie naszych dzieci,by unikały kontaktu z buzią, takich rzeczy jak baterie bądź kiedy odpadnie jakiś drobny element. Czasami zdarza się taka sytuacja, że sprzedawca może nam sprzedać uszkodzony produkt. Wtedy, aby nie zawieść naszego malucha musimy brać ze sobą paragon przy kasie, by móc w razie reklamacji zgłosić wadę zabawki. W takich przypadkach otrzymujemy zwrot pieniędzy za nią lub zostaje wysyłana do magazynu, skąd ją dostarczono do określonego sklepu. Zakup zabawek niezależnie, czy dziecko ma 3 lata albo 8 lat jest bardzo odpowiedzialne. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy o tym pamiętać i będziemy się troszczyć o rozwój intelektualny naszych pociech.
Allegro
Allegro
Zabawki
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Tylko oferty
Cena
Producent
Przeznaczenie
Wiek dziecka
Materiał
Certyfikaty, opinie, atesty
Bohater
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje