Tablice narzędziowe

4,6 z 84461 opinii

Dla małego garażu, jak i dla większego warsztatu!

Jeśli szukasz odpowiedniego sprzętu, który pozwoli Ci na szybką i sprawną pracę w swoim garażu, czy warsztacie, a przy okazji zachowanie porządku; to nasza kategoria - Pozostałe wyposażenie warsztatowe to odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Oferujemy bogata ofertę sprzętów, które przydadzą się każdemu majsterkowiczowi, czy profesjonalnemu mechanikowi.
Zaczynając od mniejszych narzędzi, po większe sprzęty potrzebne przy każdego rodzaju naprawach.

Warsztat samochodowy.

Jeśli prowadzisz własny warsztat samochodowy to dobrze wiesz, że jakoś sprzętu to ważna kwestia, jeśli bierzemy pod uwagę precyzję i drobiazgowosc w naprawach samochodowych.
Dlatego proponujemy Ci wiele narzędzi, które pomogą Ci przy tak szczegółowych naprawach.
Oprócz tego w naszej zakładce - Pozostałe wyposażenie warsztatowe znajdziesz sprzęty potrzebne do ogólnego wyposażenia twojego miejsca pracy. Mamy metalowe szafki,w szufladach, których możesz posegregować swoje narzędzia i dzięki temu zachować porządek. Tego typu szafki są na kółkach, tak byś bez problemów mógł ją przemieszczać.
To i wiele innych profesjonalnych sprzętów znajdziesz w naszej ofercie. Dzięki wysokiej jakości twojego wyposażenia twoi klienci z chęcią będą odwiedzać twoje progi i polecać je innym.

Warsztaty wszelkiego rodzaju!

Nie musisz prowadzić profesjonalnego warsztatu, by mieć tam profesjonalny sprzęt. Chcemy zaoferować Ci sprzęt najwyższej jakości byś mógł dostosować go do swoich potrzeb i wyposażyć swój warsztat, a nawet garaż.
Stoły, metalowe i drewniane, przy których będziesz mógł pracować nad mniejszymi elementami w lepszych warunkach, oraz inne elementy, enty wyposażenia znajdziesz w naszej ofercie warsztatowego wyposażenia.
Wszystkie nasze produkty w kategorii - Pozostałe wyposażenie warsztatowe są wysokiej jakości i wykonane są z najlepszych materiałów tak byś bez obaw mógł z nich korzystać przez lata. Mając do czynienia z tego typu sprzętem staramy się by były wykonane z odpowiednią dokładnością, dzięki czemu będzie on mógł pomóc Ci w pracy.
Nasze produkty sprzedawane są w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku, w cenach dostosowanych do twoich potrzeb.
Meble i wyposażenie warsztatu
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Smar silikonowy. Jakie ma zastosowanie i jaki wybrać? Poprzednie Następne
Skrzypiące zawiasy, przymarznięte zamki, zacinające się szyny – receptą na te problemy zazwyczaj jest użycie dobrego smaru. Popularnym rodzajem jest smar silikonowy o całkiem długiej liście zastosowań. Sprawdź, do czego można użyć smaru silikonowego oraz jaki rodzaj smaru wybrać.
Wybieramy prezent dla majsterkowicza Poprzednie Następne
Nie wiesz, jaki upominek kupić bliskiej osobie, która lubi majsterkować? Poniżej znajdziesz mnóstwo inspiracji na prezent dla majsterkowicza na najróżniejsze okazje.
Domowy warsztat: jak urządzić? Poprzednie Następne
Lubisz majsterkowanie i regularnie naprawiasz wszystkie domowe sprzęty, a skrzynka narzędziowa już pęka w szwach? To znak, że czas na urządzenie własnego domowego warsztatu. Jak to zrobić? Jakie wyposażenie wybrać i o czym pamiętać? Oto przepis na miniwarsztat domowy.
Domowa skrzynka na narzędzia - akcesoria, jakie musisz mieć do domowego majsterkowania Poprzednie Następne
Pęknięta uszczelka czy obluzowana śruba – drobne usterki prędzej czy później zdarzą się w każdym mieszkaniu. Aby być przygotowanym na niewielkie awarie w domu, musisz mieć pod ręką zestaw narzędzi warsztatowych, dzięki którym szybko i skutecznie usuniesz przyczynę usterki. Oto lista narzędzi, jakie powinny znaleźć się w twojej domowej skrzynce na narzędzia.
  • Rodzaj: Organizery i tablice
  • Rodzaj: Organizery i tablice