Pozostałe urządzenia do pielęgnacji ciała

4,5 z 110602 opinii

Jakie urządzenia do pielęgnacji wybrać

Lato coraz bliżej i każda kobieta doskonale wie, że trzeba już teraz odpowiednio zadbać o swoje ciało. Jakich urządzeń nie może zabraknąć w naszej szafce? Oto kilka przykładów.
Pozostałe urządzenia do pielęgnacji ciała przed okresem wakacyjnym to z pewnością urządzenia do manicure i pedicure. Zakryte w okresie jesiennym i zimowym stopy wymagają teraz odpowiedniego przygotowania do założenia sandał, klapek czy japonek. Trzeba zadbać o spiechrznięte pięty, a naszym paznokciom nadać modne kształty i kolory. Oprócz odpowiednich kosmetyków nie może nam zabraknąć nożyczek,pilników, cążek do skórek czy tarki do pięt. Dla osób, które cenią sobie trwałość kolorów na paznokciach niezbędna będzie także lampa UV do utwardzania żeli,hybryd i lakierów. A więc do dzieła już od dziś zadbajmy o nasze dłonie i stopy.
Pozostałe urządzenia do pielęgnacji ciała,które służą nam na co dzień to z pewnością wszelkiego rodzaju przedmioty do golenia. Niektóre z nas używają zwykłych golarek jednorazowych, a inne sięgają po urządzenia elektryczne, do których należą depilatory czy trymery. Część z nich będzie zasilana na baterie, ale zdecydowana większość to urządzenia z ładowarką. Według mnie używanie urządzeń elektrycznych jest o wiele bardziej ekonomiczne i przede wszystkim skuteczne,bo czynności golenia wykonujemy znacznie rzadziej niż za pomocą tradycyjnej, jednorazowej golarki. Wprawdzie za taki sprzęt trzeba jednorazowo sporo więcej zapłacić, ale będzie on nam służył przez kilka lat. No i efekt jest zdecydowanie lepszy. Na przykład depilatorem nogi będziemy depilować raz na 2,3 tygodnia, a maszynką jednorazową trzeba tą czynność powtarzać raz na 2,3 dni. Moim faworytem bez dwoóch zdań jest sprzęt elektryczny.
Pozostałe urządzenia do pielęgnacji ciała to także masażery, których na rynku jest co raz więcej. Rozróżniamy zasadniczo podział na masażery do całego ciała oraz te tylko do twarzy. Te drugie są zdecydowanie delikatniejsze, aby nie podrażnić skóry twarzy. Te do całego ciała będą miały większą powierzchnię oraz ostrzejsze końcówki na przykład masażer do ud, który ma na celu rozbicie cellulitu albo zniwelowanie rozstępów. Tego typu urządzenia znacznie rzadziej goszczą w naszych domach, choć kobiety zaczynają w większym stopniu doceniać ich zalety. A więc do dzieła miłe panie,pora zadbać o swoje ciało.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

10 najlepszych golarek elektrycznych - ranking Poprzednie Następne

10 najlepszych golarek elektrycznych - ranking

Zastanawiasz się nad kupnem golarki elektrycznej dla siebie, ale nie wiesz, którą wybrać? Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody. Z pomocą Ceneo.pl znajdziesz maszynkę, która będzie dla Ciebie najlepsza. Odwiedź nasz artykuł już dziś.

Sposoby przycinania brody Poprzednie Następne

Sposoby przycinania brody

Brody powróciły do łask i zapowiada się na to, że jeszcze długo będą na liście trendów. Sprawdź, jakie istnieją wzory i sposoby ich przycinania, z pomocą maszynek i nożyczek oraz odpowiednich do tego kosmetyków i szczotek. Mężczyzno, zadbaj o swoją brodę i niech będzie ona Twoją dumą.

Wybieramy prostownicę do włosów do 300 złotych Poprzednie Następne

Wybieramy prostownicę do włosów do 300 złotych

Włosy się kręcą? Chcesz zmienić fryzurę? Z tymi prostownicami do włosów nie będziesz miała najmniejszego problemu! Zobacz >>

Obowiązkowy gadżet dla brodacza. Przegląd trymerów Poprzednie Następne

Obowiązkowy gadżet dla brodacza. Przegląd trymerów

Dzięki trymerom do brody na własną rękę będziesz mógł zadbać o zarost, nadając mu odpowiedni kształt oraz długość.

Jak mieć zdrowe zęby - 4 kroki do pięknego uśmiechu Poprzednie Następne

Jak mieć zdrowe zęby - 4 kroki do pięknego uśmiechu

Jak mieć zdrowe zęby - 4 kroki do pięknego uśmiechu

Pozostałe urządzenia do pielęgnacji ciała - opinie