Pozostałe narzędzia ręczne

4,6 z 79329 opinii

Dla wszystkich majsterkowiczów!

W domu każdego Polaka znajdziemy tajemniczą szufladę, lub pudełko ze "wszystkim co potrzebne", choć najczęściej okazuje się że nie ma tam tego, co w danej chwili najbardziej by się nam przydało.
Dlatego sprawdź naszą zakładkę - Pozostałe narzędzia ręczne i znajdź wszystko co pomoże Ci przy małych i większych, domowych, czy też nie; naprawach.
Lubisz samemu coś poskręcać, coś samemu stworzyć? Może jesteś w domu swego rodzaju złotą rączką i sam zajmujesz się naprawami, by nie przepłacać u innych?
Lubisz pomajsterkować przy samochodzie, pomóc dzieciom w budowaniu domku na drzewie, czy też dokonywać innych ulepszeń w domu?
Sprawdź naszą bogatą ofertę narzędzi. Dzięki wielu możliwościom wyboru, możesz kupić te najbardziej przydatne narzędzia, których potrzebujesz w danej chwili, ale i myśleć przyszłościowo i dokonać zakupu narzędzi na przyszłość.

Szeroki wybór narzędzi do wszystkiego!

W naszej zakładce - Pozostałe narzędzia ręczne możesz znaleźć bogaty wybór śrubokrętów, które chyba należą do priorytetów w każdym domu i raczej trudno się bez nich obejść.
Co idzie za śrubokrętami to potrzebne śruby i wkręty, które często można spotkać w większych zestawach.
Dalej znajdziemy wiele kluczy, od francuskiego po bardziej profesjonalne jak np. Dynamometryczne.
Wiele młotkow i gwoździ. Całą masę obcęg, obcążków, czy kombinerek. Jest to niekwestionowany raj dla każdego majsterkowicza, ale i specjalistów - by uzupełnić braki w wyposażeniu i sprzęcie.
Można tu znaleźć też większe narzędzia, które świetnie sprawdzą się przy pracach ogrodowych, czy poważniejszych naprawach w samochodzie.
Jeśli chcesz kupić wszystko za jednym razem proponujemy pokaźne zestawy, które zawierają każdy rodzaj narzędzi, lub ich grupę potrzebną do danego rodzaju wykonywanych prac.
Jeśli szukasz czegoś większego, możesz kupić całą szafeczkę narzędzi, dzięki której wszystko co potrzebne będziesz miał od razu pod ręką, co sprawi, że będziesz mógł pracować szybciej i sprawniej. Dzięki specjalnym szufladom będziesz mógł zachować porządek w swoim miejscu pracy.
Wszystkie nasze produkty w kategorii - Pozostałe narzędzia ręczne są wykonane z najlepszych i najbardziej trwałych materiałów, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z nich przez wiele lat.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak zrobić meble z palet? Lista potrzebnych narzędzi Poprzednie Następne
Są designerskie, bardzo tanie i można je wykonać zupełnie samemu. Meble z palet od kilku lat królują we wnętrzach, na balkonach oraz w ogrodach.
Wkrętaki precyzyjne. Z nimi odkręcisz nawet najmniejszą śrubkę Poprzednie Następne
Jak to odkręcić? Pytanie tego typu zadawał sobie zapewne niejeden z nas, oglądając nietypową albo bardzo małą śrubę. Gdy los stawia przed nami zadanie uporania się z takim problemem, warto mieć pod ręką odpowiednie narzędzia. Jakie zestawy wkrętaków precyzyjnych są warte naszej uwagi?
Planujesz samodzielnie wyremontować mieszkanie? Lista narzędzi warsztatowych, które będą ci potrzebne Poprzednie Następne
Chcesz samodzielnie wyremontować swoje mieszkanie? To oznacza, że musisz zgromadzić szereg narzędzi warsztatowych, które będą niezbędne na różnych etapach prac. Oto lista przyborów, bez których nie możesz się obejść, podczas renowacji mieszkania.
Jak układać panele podłogowe? 6 najważniejszych zasad Poprzednie Następne
Panele to uniwersalny materiał wykończeniowy, który świetnie sprawdza się w większości domowych pomieszczeń, nawet w kuchni. Jest trwały i daje świetny efekt wykończeniowy, a odpowiednio dobrany, może być położony również na posadzce z ogrzewaniem podłogowym. Co więcej, panele podłogowe można zamontować samodzielnie – dzięki sprytnemu systemowi zatrzasków, panele nie wymagają klejenia i zadanie to możesz wykonać w pełni samodzielnie. Jak układać panele podłogowe? Przekonajmy się!

Pozostałe narzędzia ręczne - opinie

Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Gwintowniki i narzynki