Pozostałe narzędzia pneumatyczne

4,6 z 79329 opinii
Rynek usług budowlany jest obecnie bardzo bogaty w oferty. Kiedy szukamy fachowców mamy do wyboru bardzo dużo ekip budowlanych. Taki stan rzeczy sprawia, że nasza ekipa budowlana musi się czymś wyróżniać. Podstawą z pewnością będzie odpowiedni sprzęt budowlany. To dzięki niemu nasza praca stanie się szybsza, bardziej wydajna a jej profesjonalizm i jakość wzrośnie. Jeśli pracujemy przy budowach związanych z remontami, to oczywiste jest, że często trzeba coś zburzyć, młot pneumatyczny jest więc absolutną podstawą. W tym tekście chciałbym pokazać jednak, że pozostałe narzędzia pneumatyczne odgrywają równie ważną rolę.

Czego potrzebuje fachowiec?

Odpowiedź na to pytanie brzmi "dobrego sprzętu budowlanego". No dobrze, ale jaki sprzęt z kategorii pozostałych narzędzi pneumatycznych będzie nam potrzebny?

Klucz kompozytowy.

Jest to urządzenie niezwykle przydatne w każdej firmie budowlanej, jednak pochylmy się nad tym, co właściwie powinien posiadać taki klucz. Niżej przedstawię kilka cech, na które musimy zwrócić uwagę przy jego zakupie.
  • - Niska masa sprawi, że praca nie będzie męcząca.
  • - Podstawą przy zakupie klucza pneumatycznego będzie z pewnością trwały i niezawodny mechanizm wirnika, musimy na to zwrócić szczególną uwagę, gdyż klucz ten będzie musiał przepracować w naszych rękach setki godzin.
  • - Nasz klucz musi posiadać mechanizm dwu-młotkowy TWIN HAMMER.
  • - Dla wygody użytkowania powinniśmy zwrócić uwagę na to, by sprzęt ten posiadał lekką, kompaktową obudowę.
  • - Przydatny będzie również dodatkowy uchwyt.
  • - Zmiana kierunku obrotów, to kolejna podstawowa funkcja, w jaką powinien on być wyposażony.
  • - Zwróćmy również uwagę, by posiadał on regulacje moment obrotowego.
Pozostałe narzędzia pneumatyczne oprócz klucza kompozytowego:
Szlifierka pneumatyczna z akcesoriami. Przydatne dla nas będą również pneumatyczne klucze zapadkowe. Gwoździarka pneumatyczna jest tym, co z kategorii pozostałych narzędzi pneumatycznych będzie nam po prostu niezbędne. Jest to bardzo przydatne narzędzie znacznie przyspieszające i ułatwiające wbijanie gwoździ. To właśnie z jego użyciem praca wykonywana jest z dużą precyzją, co sprawia, że granice błędu redukujemy niemalże do zera i to bez dodatkowego nakładu sił. Gwoździarka pozwala na wbijanie gwoździ w różne materiały na ustaloną uprzednio głębokość, pod żądanym kątem. Narzędzie wykonuje nawet kilka strzałów na minutę. Te cechy sprawiają, że gwoździarka pneumatyczna jest tym, co z kategorii "pozostałe narzędzia pneumatyczne" będzie nam do pracy po prostu niezbędne.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jaki klucz pneumatyczny? Wybieramy klucz pneumatyczny do kół i nie tylko Poprzednie Następne
Dobry klucz pnaumatyczny przyda się w warsztacie samochodowym i domowym garażu. Zobacz, jaki klucz pneumatyczny wybrać.
Kompresor olejowy czy bezolejowy? Który wybrać? Poprzednie Następne
Kompresor to wyjątkowo użyteczne narzędzie w domowym warsztacie. Zobacz, jaki kompresor wybrać: olejowy czy bezolejowy.
Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Zestawy narzędzi
Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Zestawy narzędzi
Dodaj do ulubionych
  • Rodzaj: Wiertarki i młoty