Pozostałe leki OTC Prolab

4,7 z 300386 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Postać

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent: Prolab Usuń wybrane filtry
Nie Chrap!!!, spray do gardła, 30ml 3,7 / 5 56 opinii / Zadaj pytanie

Nie Chrap spray do gardła zawiera naturalną mieszaninę olejków eterycznych, które wzmacniają tkanki miękkie gardła co powoduje zmniejszenie uporczywego chrapania.-Nawilża i wzmacnia tkanki miękkie gardła-70 nocy bez uciążliwych odgłosów chrapania-Przyjemny, odświeżający miętowy smak-Łatwy ...

Glukoza 75 G 4,2 / 5 1 opinia / Zadaj pytanie

Glukoza jest cukrem niezbędnym dla człowieka i źródłem energii. Po podaniu doustnymglukoza łatwo się wchłania z przewodu pokarmowego i jest metabolizowana w tkankach oraz częsciowo odkładana w wątrobie w postaci glikogenu. Wykazuje także działanie moczopędne.

Rivanol 500 G 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Płyn do stosowania miejscowego, działa nie tylko na powierzchni skóry, ale również penetruje do sąsiednich tkanek.