Pozostałe leki OTC Hasco-Lek

4,7 z 294875 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Postać

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent: Hasco-Lek Usuń wybrane filtry
Maść ochronna z witaminą A 25g 4,8 / 5 241 opinii / 2 pytania

Opakowanie   25 GSkład   Maść zawiera skuteczną dawkę witaminy A - 800 J.M./G.Działanie   Preparat do stosowania zewnętrznego. Witamina A jest niezbędnym czynnikiem dla prawidłowego funkcjonowania błon śluzowych ...

Rywanol 0.1% 100 G 4,7 / 5 2 opinie / Zadaj pytanie

Skład 0,1 % wodny roztwór mleczanu etakrydynyDziałanie Barwnik akrydynowy o silnym działaniu bakteriobójczym, szczególnie wobec bakterii Gram+ oraz pierwotniakobójczym. Substancja lecznicza uszkadza enzymy komórkowe, wiąże RNA, hamując bezpośrednio syntezę białek drobnoustrojów. Nie ...

Woda Utleniona 3% - 100 ml 5,0 / 5 2 opinie / Zadaj pytanie

Preparat do przemywania ran powierzchownych, stosowany jako środek bakteriobójczy. Polecany do płukania jamy ustnej w chorobach przyzębia i płukania kieszonek dziąsłowych w stanach zapalnych.

Hasco Wodorowęglan sodu 50 g 4,5 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie

Skład: Sodu wodorowęglan (Natrii hydrogenocarbonas)W postaci 1 do 4% roztworów wodnych stosować do płukania i przemywania błon śluzowych lub do okładów w stanach zapalnych skóry i tkanki podskórnej.