Pozostałe leki OTC Aesculap Chifa

4,7 z 311906 opinii
Nie zawsze zdrowa dieta i higieniczny tryb życia pozwala osiągnąć nam zakładane cele. Na naszej drodze stają różne dolegliwości jak alergie, osłabienia organizmu luz zwyczajnie chcemy im zapobiegać. Warto dlatego skorzystać ze suplementów, które przyczynią się do szybszej i skuteczniejszej realizacji naszych planów związanych z pielęgnowaniem ciała. Marzeniem wielu kobiet są piękne zdrowe włosy oraz paznokcie. Dzięki pantenianie wapnia i witaminom z grupy B o wiele łatwiej o spektakularny efekt, dlatego zaleca się stosowanie preparatów w kapsułkach takich jak Revalid. Jest też opcja dla osób, które wolą zażywać tabletki - Vitapil zawiera kwas pantoteninowy, który bierze udział w procesach wstrzymujących starzenie jak i stymulujących wzrost włosów czy też paznokci.

Ceneo oferuje suplementy dla palaczy, które w skuteczny sposób zabijają głód nikotynowy, dzięki czemu maleje potrzeba sięgnięcia po kolejnego papierosa. Zawsze warto skorzystać z naszych prostych w obsłudze filtrów, które pomogą znaleźć produkt podług potrzeby.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Postać

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent: Aesculap Chifa Usuń wybrane filtry
Nutricomp Drink Plus Bananowy 200ml 4,9 / 5 4 opinie / Zadaj pytanie

Wspomaganie odżywienia:w niedożywieniu,w chorobach układu pokarmowego,w chorobach nowotworowych,w rekonwalescencji,przed i po zabiegach operacyjnych,w jadłowstręcie psychicznym,w zaburzeniach przyswajania pokarmów.Właściwości:Nutricomp Drink Plus to dietetyczny środek spożywczy specjalnego ...