Pozostałe akcesoria pływackie od 52 do 139 zł

4,6 z 33148 opinii

Czy warto zainwestować w pozostałe akcesoria pływackie?

Oczywiście, jeśli zaraziliśmy się pasją jaką jest pływanie, bez względu na jego rodzaj czy dystans, warto zainwestować w dodatkowe wyposażenie. Różne kategorie sprzętu pozwala na zwiększenie swoich osiągnięć bądź poprawienie komfortu pływania. Ale to kategoria nie tylko dla profesjonalistów – znajdziemy tutaj akcesoria także dla dzieci i amatorów, które będą doskonale się sprawdzać przy nauce pływania czy w czasie rekreacji na wakacjach przy wodzie.

Zaciski do nosa

Szczególnie przydatne, gdy uczymy się pływać i mamy problem ze wstrzymywaniem powietrza pod wodą. Docenią je też zawodowcy, którzy mają doświadczenie ze sprzętem tego typu i zauważyli korzyści idące z ich używania. Takie pozostałe akcesoria pływackie są wykonane z wytrzymałego plastiku lub drucika zakończonego miękkim materiałem, który nie podrażnia delikatnych płatków nosa.

Ręczniki

Najlepiej wybrać te z szybkoschnącego materiału. Różne rozmiary oraz kolory pozwalają na dobranie ręcznika odpowiedniego dla każdego pływaka. Posłuży nie tylko do osuszenia ciała po pływaniu, ale także po skorzystaniu z natrysków.

Etui na okulary

Aby ochronić nasze okulary pływackie przed zgubieniem albo zniszczeniem pasków od wpływu promieni słonecznych i zmian temperatury, warto zaopatrzyć się w etui. Dzięki niemu nasze okulary będą zabezpieczone i zawsze pod ręką. Zapinane na suwak.

Zatyczki do uszu

Każdemu podczas pływania zdarzyło się wlanie niewielkiej ilości wody do ucha – nie jest to zbyt przyjemne uczucie. Trudnością jest późniejsze usunięcie jej z przewodu słuchowego. Nie jest to groźne dla słuchu, ale można ustrzec się przed potencjalnymi komplikacjami jakie może nieść nieosuszenie uszu jak na przykład zapalenie ucha. W naszej ofercie dostępne są zatyczki do uszu, które zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Deski do pływania i zabawki dmuchane

To pozostałe akcesoria pływackie, które pomagają w nauce pływania. Deski wykonane z odpornej pianki, które unoszą się na wodzie i przy tym podtrzymują ciało pływającego. Poręczny rozmiar i kształt odpowiada zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dla najmłodszych proponujemy dmuchane zabawki do wody, aby jak najlepiej urozmaicić czas w wodzie.

Filtry

Tylko oferty

Cena

$$_Usuń filtr

Producent

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Cena: od 52 do 139 Producent: Sevylor Tecline Usuń wybrane filtry