Pozostałe akcesoria do samochodu Kompresory i pompki

4,50 z 26988 opinii
Akcesoria do samochodu to bardzo obszerna kategoria, w której znajdziesz wszystko, co potrzebne jest aby zadbać o konserwację i wygląd auta a także znacznie ułatwić sobie podróżowanie. Większość asortymentu dostępnego w tej kategorii należy wybierać kierując się marką i modelem swojego pojazdu, chociaż znajdują się tutaj akcesoria do samochodu o uniwersalnym zastosowaniu. Akcesoria do samochodu ma w swoim asortymencie naprawdę wielu renomowanych i znanych na całym świecie producentów. Wymienić tutaj można na przykład Sentech, Media – Tech, Sena, President czy Sony. Do najpopularniejszych akcesoriów do samochodu z całą pewnością należą dywaniki i wycieraczki samochodowe a także pokrowce. Wszystkie tego typu produkty pomagają w utrzymaniu czystości pojazdu a także przedłużają jego żywotność. Natomiast akcesoria do samochodu takie jak gaśnice, alkomaty czy rejestratory samochodowe zwiększają bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów podczas podróży oraz w trakcie nieoczekiwanych zdarzeń na drodze. Dobrze jest też mieć akcesoria do samochodu takie jak prostowniki, łańcuchy śniegowe czy CB Radia.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Produkt Promowany
Xiaoyi Yi Smart Dash Camera 4,29 / 5 47 głosów 43 opinie

Wideorejestrator jazdy Xiaoyi Yi DashXiaoyi Yi Dash to wideorejestrator, umożliwiający nagrywanie filmów w rozdzielczości 2304 x 1296 pikseli. Urządzenie posiada ekran Retina o przekątnej 2.7" oraz matrycę CMOS. Dodatkowo model ten wzbogacony został również w moduł Wifi oraz żyroskop.Cechy ...

Rodzaj: Kompresory i pompki Usuń wybrane filtry
Bottari Kompresor samochodowy z Manometrem (24061) 4,75 / 5 6 głosów 3 opinie

Kompresor samochodowy 140PSI z manometrem, zasilany z gnizdka zapalniczki. Idealnie nadaje się do furgonów, SUV oraz samochodów 4x4.

Nożna Pomka samochodowa z manometrem 2,50 / 5 2 opinie

Przeznaczona do pompowania samochodów, rowerów i sprzętu sportowego.

Makita BCL182Z 1,00 / 5 1 głos 1 opinia

-Dotykowe przyciski do regulacji mocy ssania -Wskaźnik stanu baterii -Nowy rodzaj szczotki do zwiększenia manewrowości