Pozostałe akcesoria do laptopów

4,5 z 63966 opinii
Niezbędnym akcesorium do laptopa jest odpowiednia torba. W formie torby, plecaka czy etui - posiadać go musi każdy, kto chce zadbać o swój komputer. Przydaje się zwłaszcza osobom, które często podróżują lub mają spotkania biznesowe czy innego rodzaju wyjścia. Wiele modeli ma także kieszenie i kieszonki, więc bez problemu można spakować też pozostałe akcesoria do laptopów. Taki pokrowiec warto nabyć od razu przy zakupie komputera.

Podstawka chłodząca

Nie ma lepszego gadżetu dbającego o kondycję laptopa. Dzięki podstawce, możemy pracować spokojnie przez wiele godzin bez obawy o przegrzanie się sprzętu. Doskonale sprawdza się również w upalne dni. Podstawki chłodzące podłącza się pod USB, a niektóre z nich mają także dodatkowe porty, z których bez problemu można korzystać. Poza tym można znaleźć modele, które cechuje świetny wygląd i takie, które są podświetlane.

Lampka do laptopa

Nie masz podświetlanej klawiatury, a lubisz korzystać z komputera w nocy? Jest na to prosty sposób! Lampka do laptopa to tani i przydatny gadżet. Zwykle podpina się ją pod USB, co sprawia, że można używać komputera w dowolnym miejscu. Większość modeli wyposażona jest w diody LED. Niektóre z nich mają naprawdę ciekawy design. Występuje też wiele wariantów kolorystycznych. Można więc dopasować lampkę do barwy swojego laptopa, a nawet do wyglądu całego wnętrza!

Odkurzacz do klawiatury

Pozostałe akcesoria do laptopów mogą się schować, jeśli chodzi o czystość naszego sprzętu. Mały, poręczny odkurzacz do klawiatury doskonale ją oczyści i wciągnie wszystkie niechciane drobinki. Każdy z nas wie, jak trudno czyści się tą część komputera. Klawiatura to niezbędny element, z którego korzystamy po każdym włączeniu laptopa - warto więc o nią zadbać. Odkurzacz, tak jak pozostałe akcesoria do laptopów tego typu, podłącza się pod port USB. Posiada również wymienne końcówki, dzięki którym wyczyścimy nawet najmniejszą szczelinę.

Chusteczki do ekranów

Warto zadbać nie tylko o klawiaturę, ale i o ekran naszego laptopa. Przecieranie go ściereczką zmoczoną w wodzie lub innym płynie, nie jest zalecane. Najlepiej i najbezpieczniej korzystać ze specjalistycznych produktów. Nawilżane chusteczki z przeznaczeniem do ekranów wykazują właściwości antystatyczne i nie zostawiają smug. Charakteryzuje je także niska cena, warto więc w nie zainwestować.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Pozostałe akcesoria do laptopów - opinie