Smycze, obroże i szelki dla kotów

4,6 z 126733 opinii

Decydując się na posiadanie kota, należy wyposażyć się w wiele bardzo potrzebnych akcesoriów. Między innymi w szelki czy też obroże. Są to produkty wręcz niezbędne w przypadku posiadania pupila. Na co jednak zwracać uwagę, kupując je?

Obroża czy szelki? Co wybrać na kota?

Jedną z najważniejszych kwestii, jest zakup obroży dla kota. Koty to zwierzęta niezwykle zwinne, skłonne niestety również do ucieczki. W wielu domach oraz mieszkaniach, pozwala się kotom wychodzić. Jednak nawet jeśli kot teoretycznie nie ma takiej możliwości, również często wyskakuje, opuszczając swój dom. Obroża wówczas może odegrać kluczową kwestię. Warto by kot miał do niej przyczepioną tabliczkę wraz z numerem telefonu do właściciela. Wówczas bardzo szybko można odnaleźć prawowitych opiekunów kota. Obroże mają także różne inne zadania. Przykładowo chronią zwierzaka przed pchłami. Obroże dla kotów są niezwykle ważne, a szelki dla kotów? Ten gadżet również jest potrzebny. Warto uczyć kota wychodzenia chociażby na korytarz czy na pobliskie podwórko. Początkowe wizyty na zewnątrz, mogą być dla zwierzaka sporym szokiem. Dlatego też warto niejako dozować mu te emocje. Mając szelki mamy pewność, że kot na pewno nam nie ucieknie. Jest to dla niego zatem optymalne rozwiązanie, a nam daje komfort psychiczny. Ceny takich gadżetów są stosunkowo niskie, dlatego tym bardziej warto w nie zainwestować. Opinie na temat poszczególnych modeli można znaleźć w internecie. Szczególnie interesujące nas produkty, warto lepiej poznać zapoznając się ze zdaniem innych.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak nauczyć kota korzystać z kuwety? Poprzednie Następne

Jak nauczyć kota korzystać z kuwety?

Zastanawiasz się, jak należy przygotować kuwetę i jak nauczyć swojego kota korzystać z niej? W tym artykule znajdziesz potrzebne wskazówki, które podpowiedzą Ci, jak to zrobić.

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota Poprzednie Następne

Jaką kuwetę należy wybrać dla swojego kota

Zastanawiasz się, jaka kuweta będzie idealna dla Twojego kota? W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki, które pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru kuwety. Pozwól swojemu pupilowi na komfort korzystania z kuwety i zdecyduj czy odkryta czy kryta będzie dla niego najlepsza.

Jak przygotować się do podróży w kotem? Poprzednie Następne

Jak przygotować się do podróży w kotem?

Mówi się, że koty źle znoszą podróże i jest to dla nich stresujące przeżycie. Czeka Cię podróż z kotem, ale nie wiesz, jak się do niej przygotować? W naszym poradniku znajdziesz wskazówki dotyczący podróżowania z futrzanym czworonogiem tak by nasz zwierzak jak i Ty miał jak najmniej stresu.

Jakich rzeczy potrzebuje kot? Poprzednie Następne

Jakich rzeczy potrzebuje kot?

Zdecydowaliście się przygarnąć kota, ale nie wiecie, co dalej? Opieka nad tym zwierzakiem to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Sprawdź jak go pielęgnować, jaką wybrać karmę i jaki żwirek będzie najlepszy. Zobacz jak przygotować dom na jego przyjęcie.

Jak wybrać karmę dla psa lub kota? Poprzednie Następne

Jak wybrać karmę dla psa lub kota?

W sieci znajdziemy mnóstwo tekstów opowiadających jak wybierać karmę dla naszego zwierzaka. Mówią o tym czego ma być więcej, czego ma w ogóle nie być, jak czytać etykiety…ale czy rzeczywiście pomagają nam w sposób rozsądny podjąć decyzję? Przeczytajcie ten poradnik, żeby dowiedzieć się więcej.

Rozpieść futrzaka czyli nowości wśród akcesoriów dla kota Poprzednie Następne

Rozpieść futrzaka czyli nowości wśród akcesoriów dla kota

Koty to piękne i majestatyczne zwierzęta, które szczycą się dużą niezależnością. Ale tak jak wszyscy pupile potrzebują troski, ciepła, a czasem nawet nowych rzeczy materialnych. Oto kilka akcesoriów dla kota, które powinny się znaleźć w jego domowym wyposażeniu.

Pozostałe akcesoria dla kotów - opinie