Sklep virtualo.pl -

4,7 z 79929 opinii
Pozostałe E-booki - czyli inaczej elektroniczne książki to treści zapisane elektronicznie. Możemy je odczytać za pomocą konkretnego oprogramowania na każdym urządzeniu elektronicznym. Może to być komputer stacjonarny, telefon, laptop czy notebook. Do materiałów znajdujących się w kategorii E-book nie musi należeć tylko książka, mogą to być wszelkiego rodzaju publikacje, systemy pomocy, czasopisma.
W dzisiejszych czasach jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób młodych jak i starszych, każdy jest zabiegany, często zapominamy wziąć do tramwaju książkę czy gazetę, a tu możemy przeczytać co tylko chcemy korzystając z telefonu z którym większość z nas tak na prawdę się nie rozstaje.
Dzisiejsze pozostałe E-booki są już prawie doskonałe, posiadają:
-wygodny system który pozwoli a bardzo łatwy sposób wyszukać i ściągnąć interesującą nas książkę, po odnalezieniu bardzo łato się ją czyta ze względu na możliwość przewijania tekstu, powiększenie lub zmniejszenie liter oraz oczywiście możliwość zatrzymania w miejscu w którym nam odpowiada poprzez zakładkę.
-dźwiękowe odtwarzanie - ta opcja też już jest możliwa, w szczególności dla osób którzy często korzystają z komputera i nie chcą już męczyć oczy. Z tego rodzaju E-booka mogą też korzystać osoby niedowidzące bądź niewidome.
-międzynarodowe wyszukiwanie - poprzez tą opcję możemy czytać nie tylko polskie książki ale również i zagraniczne, staje się to coraz modniejsze, ponieważ język angielski już większość osób w naszym kraju zna a dzięki książką w innym języku można go w łatwy sposób szlifować.
-darmowe e-booki, takie też istnieją! Wiadomo, większość książek jest płatna, chociaż oczywiście nie są to wysokie ceny, zazwyczaj do 10 zł. Jednak dla miłośników książek elektronicznych znajdzie się wiele propozycji bezpłatnych, które również są bardzo ciekawe.
Pozostałe E-booki mają swoje wady jak i zalety.
Zalety:
-są powszechnie dostępne,
-mają znacznie niższe ceny niż książki papierowe,
-możemy je czytać bez przymusu czekania na dostawę,
-zajmują mało miejsca, właściwie to wcale bo telefon i tak zawsze mamy przy sobie,
-ekologiczność - do ich produkcji nie jest potrzebny papier a więc nie wycinamy drzew!
-łatwy druk do celów osobistych.
Wady:
-zmęczenie oczu po dłuższym korzystaniu z E-booka.
Jak widać mamy więcej zalet niż wad, dlatego warto zastanowić się nad zakupami wypróbowaniem elektronicznej książki. Kto wie, może to właśnie Tobie przypadnie do gustu.
E-booki
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Cena:
Tylko oferty
Cena
Autor
Wydawnictwo
Rok wydania
Format
Seria
Ilość stron
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Consumer Protection Law in Poland from the Perspective of EU Law - Beata Pachuca-Smulska, Wioleta Baranowska-Zając, Anna Franusz, Katarzyna Frątczak, » Napisz opinię / Zadaj pytanie
 • Autor: Beata Pachuca-Smulska, Wioleta Baranowska-Zając, Anna Franusz, Katarzyna Frątczak, Agnieszka Jabłonowska, Agnieszka Korzeniowska-Polak, Ewa Lewandowska, Sylwia Łazarewicz, Agnieszka Malarewicz-Jakubów, Michał Mariański, Irena Ozimek, Anna Piszcz, Edyta Rutkowska-Tomaszewska, Julita Szlachciuk
 • Wydawnictwo: C.H. Beck
 • Format: PDF
Finanse samorządowe. 580 pytań i odpowiedzi » 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
 • Autor: Cezary Kosikowski Joanna M. Salachna
 • Wydawnictwo: Wolters Kluwer
 • Format: PDF
Leksykon prawa wyborczego i referendalnego oraz systemów wyborczych (E-book) » 4,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
 • Autor: Bartłomiej Michalak, Andrzej Sokala, Piotr Uziębło
 • Wydawnictwo: Wolters Kluwer
 • Format: PDF
Izrael: Przewodnik biznesowy (E-book) » Napisz opinię / Zadaj pytanie
 • Autor: Pieńkowski Gniewomir
 • Wydawnictwo: Self Publishing
 • Format: PDF
Gewerbliches Eigentumsrecht — Gesetzessammlung » 5,0 / 5 Napisz opinię / Zadaj pytanie
 • Autor: Agnieszka Sarnowska, Anna Guzikowska-Ney, Magdal
 • Wydawnictwo: C.H. Beck
 • Format: PDF