Sklep ksiazkomat.pl - Powieści i opowiadania

4,7 z 54739 opinii
Powieści i opowiadania to gałąź beletrystyki, która należy do najbardziej lubianych przez czytelników bez względu na wiek czy preferowany rodzaj oraz styl literacki. Nic w tym dziwnego – od najmłodszych lat opowiadania i fabularne historie są obecne w naszym życiu. Bajki czytane przez babcię czy rodziców na dobranoc, historie snute przez starszych członków rodziny sprawiają, że przesiąkamy magią fabularnych opowieści i wiążemy z nimi pewien rodzaj szczególnego sentymentu. Powieści i opowiadania posiadają najczęściej wciągającą, wartką fabułę, opisuję perypetie bohaterów, do których się przywiązujemy a niekiedy nawet utożsamiamy się. Powieści i opowiadania znajdujące się w tej kategorii należą do klasycznych dzieł literatury, zarówno polskiej jak i powszechnej. Są one na tyle uniwersalne, że nigdy nie stracą na swojej aktualności, a wracanie do nich to czysta przyjemność. W kategorii powieści i opowiadania znajdują się również nowości wydawnicze polskich i obcojęzycznych twórców. Powieści i opowiadania to doskonały pomysł na sprawdzony prezent dla siostry, wujka, przyjaciółki czy rodziców.

Powieści i opowiadania

Tylko oferty

Cena

Autor

Wydawnictwo

Rok wydania

Seria

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Zarządzanie czasem, czyli jak zaplanować dzień? Poprzednie Następne

Zarządzanie czasem, czyli jak zaplanować dzień?

Jak nie tracić czasu na próżno? O tym co zabiera nam cenne minuty i godziny, a przede wszystkim, co pomaga lepiej się zorganizować i w pełni czerpać z dnia. Przeczytaj nasz poradnik i zarządzaj swoim czasem jeszcze lepiej dzięki małej pomocy od Ceneo.pl

Kolorowanki dla dorosłych i dzieci Poprzednie Następne

Kolorowanki dla dorosłych i dzieci

Wspólne kolorowanie to idealny sposób na spędzenie czasu z dziećmi. Malowanie i rysowanie pobudza wyobraźnię dziecka, a tym starszym pozwoli się zrelaksować i odstresować. Sprawdź czy Twoja córka woli malować farbami czy jednak rysować za pomocą kredek. Wybierz najlepszą kolorowankę dla dziecka.

Książki zmieniające życie Poprzednie Następne

Książki zmieniające życie

Książki, które czyta się nie tylko dla przyjemności i rozrywki, ale ktore zmieniają nasze spojrzenia na świat i nasze życie. Te utwory nie tylko opowiadają nam historię, ale także mówią nam o nas samych, o naszych inspiracjach i pragnieniach.

Powieści i opowiadania - opinie

z 286
Tylko oferty: ksiazkomat.pl Usuń wybrane filtry
Córka pedofila » 4,6 / 5 11 opinii / Zadaj pytanie
 • Autor: Ewa Pirce
 • Wydawnictwo: Wieża Czarnoksiężnika
Terror » 4,7 / 5 2 opinie / 3 pytania
 • Autor: Dan Simmons
 • Wydawnictwo: Vesper
Jod leczy » 4,8 / 5 14 opinii / Zadaj pytanie
 • Autor: Lynne Farrow
 • Wydawnictwo: PURANA
Biegnąca z wilkami » 4,9 / 5 18 opinii / 4 pytania
 • Autor: Clarissa Pinkola Estes
 • Wydawnictwo: zysk i S-ka
Oskar i pani Róża » 4,9 / 5 31 opinii / Zadaj pytanie
 • Autor: Eric-Emmanuel Schmitt
 • Wydawnictwo: znak
Historia Polski w komiksie » 5,0 / 5 1 opinia / 2 pytania
 • Autor: Paweł Kołodziejski, Bogusław Michalec
 • Wydawnictwo: Wydawnictwo AA