Powerbanki

4,5 z 52706 opinii

Wybierz Powerbanki

Tylko oferty

Cena

Producent

Pojemność

Rodzaj baterii

Kolor

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak bezpiecznie rozmawiać przez telefon, kierując autem? Poprzednie Następne

Jak bezpiecznie rozmawiać przez telefon, kierując autem?

Rozmowa przez telefon komórkowy trzymany w dłoni podczas prowadzenia samochodu jest zabroniona nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Na szczęście można bezpiecznie używać telefonu i jednocześnie kierować autem. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Energia w podróży. Brak gniazdka z prądem to nie problem Poprzednie Następne

Energia w podróży. Brak gniazdka z prądem to nie problem

Energia w podróży. Najlepsze narzędzia, którymi doładujesz smartfona bez dostępu do gniazdka

Huawei P20 vs P20 Pro - Wideo porównanie Poprzednie Następne

Huawei P20 vs P20 Pro - Wideo porównanie

Zobacz porównanie Huawei P20 vs P20 Pro. Poznaj parametry i opinie użytkowników. Szczegółowa konfrontacja najpopularniejszych modeli telefonów Huawei na Ceneo.pl

Samsung s9 vs s8 - Wideo porównanie Poprzednie Następne

Samsung s9 vs s8 - Wideo porównanie

Zobacz porównanie flagowych modeli smartfonów Samsunga. Poznaj parametry i opinie użytkowników na temat telefonów Samsung s9 i s8. Wejdź i sprawdź szczegółową konfrontację na Magazynceneo.pl

Przegląd najciekawszych akcesoriów dla uczniów Poprzednie Następne

Przegląd najciekawszych akcesoriów dla uczniów

Dzieci uwielbiają wszelkiej maści gadżety i akcesoria, dlatego postanowiliśmy przygotować dla Ciebie zestawienie ciekawych produktów, które sprawdzą się zarówno w szkole, jak i w czasie wolnym.

Jak zadbać o telefon, aby wyglądał jak nowy? Poprzednie Następne

Jak zadbać o telefon, aby wyglądał jak nowy?

Chciałbyś, aby Twój telefon nawet po dłuższym czasie wciąż wyglądał jak nowy? Stosując się do naszych zaleceń smartfon będzie wyglądał perfekcyjnie. Sprawdź, z jakich metod zabezpieczenia urządzenia warto skorzystać.

Powerbanki - opinie

Powerbank – must have dla właściciela smartfonu

Nowoczesne urządzenia, takie jak telefony komórkowe, wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji. Odbija się to niestety na żywotności baterii. Im więcej funkcji czy aplikacji ma telefon, tym szybciej rozładuje się jego bateria. Całe szczęście współczesna technologia poradziła sobie również z tym problemem, wprowadzając powerbanki. Te niewielkie urządzenia z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, a na rynku przybywa coraz więcej modeli. I nic dziwnego! Z powerbankiem nie musisz się martwić, że w najbardziej nieoczekiwanym momencie padnie telefonu lub nawigacja w samochodzie. Teraz dzięki Ceneo.pl szybko i łatwo odszukasz powerbank dostosowany do Twoich potrzeb.

Powerbanki do telefonu i nie tylko

Podstawowym parametrem powerbanków jest pojemność, która waha się od 800 mAh do nawet 50000 mAh. Pojemność powerbanku jest uzależniona od Twoich potrzeb. Przeciętnemu użytkownikowi wystarczą powerbanki o pojemności około 6000 mAh. Pamiętaj, że pojemność powerbanku wpływa na jego wielkość oraz wagę. Do ważnych parametrów powerbanków należy również prędkość ładowania – i chodzi tutaj zarówno o prędkość ładowania samego powerbanku, jak i podłączonych do niego urządzeń. Kolejnym wartym uwagi elementem są porty. W najtańszych powerbankach znajduje się tylko jeden port. Oznacza to, że w tym samym czasie można ładować tylko jedno urządzenie. Jeżeli zależy nam na możliwości ładowania więcej niż jednego urządzenia, sięgnijmy po powerbanki z większą liczbą portów. Na Ceneo.pl dostępne są powerbanki do ładowania telefonu, tabletu, nawigacji samochodowych, kamer czy aparatów cyfrowych.

Najnowocześniejsze powerbanki

Podczas wyboru idealnego powerbanku koniecznie sprawdź obudowę produktu. Najtańsze powerbanki wykonane są z plastyku, który szybko się zużywa i nie jest odporny na uszkodzenia. Ideą powerbanków jest możliwość ładowania innych urządzeń w miejscach, w których nie ma dostępu do prądu. Powerbanki najczęściej wykorzystywane są więc w trakcie podróży. Dlatego też powerbank musi mieć obudowę z dobrej jakości i odpornych materiałów, na przykład metalu czy gumy. Najlepsze obudowy powerbanków są dodatkowo wodoszczelne oraz pyłoszczelne. Obudowa powerbanku wpływa oczywiście na wygląd urządzenia. I jest to całkowicie indywidualna sprawa. Na Ceneo.pl znajdziesz powerbanki zarówno o klasycznym, jak i nowoczesnym designie. Nowoczesne powerbanki są wyposażone w dodatkowe funkcje, które na pewno zainteresują miłośników technologii.

Powerbank na każdą kieszeń

Wszystkie wyliczone wcześniej właściwości wpływają na cenę powerbanków. Na Ceneo.pl każdy znajdzie powerbank na swoją kieszeń. Najtańsze powerbanki dostępne są już od kilkudziesięciu złotych. Dalej się wahasz i nie wiesz, jaki powerbank wybrać? Sięgnij po powerbanki uznanych i cenionych producentów, takich jak AAB Cooling, Samsung czy Green Cell. Dodatkową pomocą będą także opinie innych użytkowników, które znajdziesz wśród informacji o konkretnym modelu.