Powerbanki

4,5 z 49601 opinii

Wybierz Powerbanki

Tylko oferty

Cena

Producent

Pojemność

Rodzaj baterii

Kolor

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Powerbank - sposób na doładowanie sprzętu w każdym miejscu Poprzednie Następne

Powerbank - sposób na doładowanie sprzętu w każdym miejscu

Co zrobić, kiedy na wymarzonym wyjeździe nie możemy zrobić zdjęć aparatem lub podczas powrotu do domu uruchomić nawigacji w telefonie? Zdarzają się sytuacje, kiedy nie mamy możliwości naładowania baterii i alternatywne źródło energii jest wtedy niezbędne. Pytanie tylko, jaki powerbank wybrać? Na co zwracać uwagę podczas kupna, a czego się wystrzegać?

Przegląd rodzajów kart SIM i akcesoriów do nich Poprzednie Następne

Przegląd rodzajów kart SIM i akcesoriów do nich

Karta SIM jest jednym z ważniejszych elementów telefonu, ponieważ to ona umożliwia nam wykonywanie połączeń oraz korzystanie z innych usług świadczonych przez operatora. Nie każdy wie jednak o tym, że na rynku znajdziemy kilka rodzajów kart SIM. Wybór odpowiedniej karty jest zależny od posiadanego telefonu, gdyż poszczególne modele mogą różnić się pod względem budowy.

Przedłużenie ramienia — selfiestick Poprzednie Następne

Przedłużenie ramienia — selfiestick

Piękny widok, tylko ty i Twoja druga połówka, ale jak zrobić ładne zdjęcie, skoro nie ma nikogo, kto by was sfotografował? Doskonała impreza, wszyscy ustawiają się do zdjęcia, ale nikt nie chce być fotografem? Problem rozwiązany — złap za smartfon i zrób selfie!

Przegląd najlepszych ładowarek bezprzewodowych Poprzednie Następne

Przegląd najlepszych ładowarek bezprzewodowych

Technologia bezprzewodowego ładowania staje się powoli standardem i jest dostępna w coraz większej liczbie smartfonów. Sprawdź, jaka ładowarka bezprzewodowa będzie najlepszym wyborem do twojego telefonu.

Przegląd powerbanków do 100 złotych Poprzednie Następne

Przegląd powerbanków do 100 złotych

Ile razy rozładowała wam się bateria w telefonie w najmniej odpowiednim momencie? Z tymi powerbankami do 100 zł już więcej wam się to nie przytrafi.

Samsung s9 recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Samsung s9 recenzja - Zobacz wideo i opinie

Zobacz czym zaskoczył użytkowników flagowy model Samsunga podczas porównania modelu s8 i s9 na Ceneo. Sprawdź wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów.

Powerbanki - opinie

Powerbank – must have dla właściciela smartfonu

Nowoczesne urządzenia, takie jak telefony komórkowe, wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji. Odbija się to niestety na żywotności baterii. Im więcej funkcji czy aplikacji ma telefon, tym szybciej rozładuje się jego bateria. Całe szczęście współczesna technologia poradziła sobie również z tym problemem, wprowadzając powerbanki. Te niewielkie urządzenia z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, a na rynku przybywa coraz więcej modeli. I nic dziwnego! Z powerbankiem nie musisz się martwić, że w najbardziej nieoczekiwanym momencie padnie telefonu lub nawigacja w samochodzie. Teraz dzięki Ceneo.pl szybko i łatwo odszukasz powerbank dostosowany do Twoich potrzeb.

Powerbanki do telefonu i nie tylko

Podstawowym parametrem powerbanków jest pojemność, która waha się od 800 mAh do nawet 50000 mAh. Pojemność powerbanku jest uzależniona od Twoich potrzeb. Przeciętnemu użytkownikowi wystarczą powerbanki o pojemności około 6000 mAh. Pamiętaj, że pojemność powerbanku wpływa na jego wielkość oraz wagę. Do ważnych parametrów powerbanków należy również prędkość ładowania – i chodzi tutaj zarówno o prędkość ładowania samego powerbanku, jak i podłączonych do niego urządzeń. Kolejnym wartym uwagi elementem są porty. W najtańszych powerbankach znajduje się tylko jeden port. Oznacza to, że w tym samym czasie można ładować tylko jedno urządzenie. Jeżeli zależy nam na możliwości ładowania więcej niż jednego urządzenia, sięgnijmy po powerbanki z większą liczbą portów. Na Ceneo.pl dostępne są powerbanki do ładowania telefonu, tabletu, nawigacji samochodowych, kamer czy aparatów cyfrowych.

Najnowocześniejsze powerbanki

Podczas wyboru idealnego powerbanku koniecznie sprawdź obudowę produktu. Najtańsze powerbanki wykonane są z plastyku, który szybko się zużywa i nie jest odporny na uszkodzenia. Ideą powerbanków jest możliwość ładowania innych urządzeń w miejscach, w których nie ma dostępu do prądu. Powerbanki najczęściej wykorzystywane są więc w trakcie podróży. Dlatego też powerbank musi mieć obudowę z dobrej jakości i odpornych materiałów, na przykład metalu czy gumy. Najlepsze obudowy powerbanków są dodatkowo wodoszczelne oraz pyłoszczelne. Obudowa powerbanku wpływa oczywiście na wygląd urządzenia. I jest to całkowicie indywidualna sprawa. Na Ceneo.pl znajdziesz powerbanki zarówno o klasycznym, jak i nowoczesnym designie. Nowoczesne powerbanki są wyposażone w dodatkowe funkcje, które na pewno zainteresują miłośników technologii.

Powerbank na każdą kieszeń

Wszystkie wyliczone wcześniej właściwości wpływają na cenę powerbanków. Na Ceneo.pl każdy znajdzie powerbank na swoją kieszeń. Najtańsze powerbanki dostępne są już od kilkudziesięciu złotych. Dalej się wahasz i nie wiesz, jaki powerbank wybrać? Sięgnij po powerbanki uznanych i cenionych producentów, takich jak AAB Cooling, Samsung czy Green Cell. Dodatkową pomocą będą także opinie innych użytkowników, które znajdziesz wśród informacji o konkretnym modelu.