tenda p1002p starter kit (p1002p kit) - Power Line Communication PLC

4,6 z 79674 opinii
Terminale Power Line Communication to obowiązkowy element każdego nowoczesnego domu lub mieszkania. Technologia PLC odnosi się komunikacji elektromagnetyczną siecią rozdzielczą. Jest to specjalna technologia umożliwiająca transmisję danych przez sieć elektromagnetyczną. Często używa się także określenia, że jest to po prostu transmisja danych za pośrednictwem linii zasilających. Rozwiązanie to jest coraz częściej stosowane podczas podłączania domów do sieci energetycznej oraz Internetu. Pozwala to zunifikować przesyłanie energii elektrycznej z transmisją cyfrowych danych.
Na CENEO.pl nie brakuje tego typu doskonałych nowinek technicznych. W specjalnie wydzielonej kategorii Power Line Communication PLC, każdy Użytkownik znajdzie specjalne transmitery umożliwiające komfortowe korzystanie z tej technologii. Niezawodność takiego rozwiązania zapewnią dodatkowo oferty renomowanych producentów, takich jak D-Link, TP-Link czy Netgear. Nie brakuje także innych uznanych marek. Co więcej, dzięki osobnemu filtrowi możemy także zdecydować czy szukamy adaptera, bramki czy może specjalnego startera.
Serwery i urządzenia sieciowe
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Router na kartę SIM. Wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem Poprzednie Następne
Router na kartę SIM to doskonałe rozwiązanie dla osób korzystających z internetu mobilnego. Zobacz, jaki będzie dobry router na kartę SIM.
Jaki router do domu do światłowodu? Poprzednie Następne
Jaki router do domu będzie najlepszy? Zobacz, jaki router do światłowodu kupić, żeby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w łączu.
Jak wzmocnić sygnał Wi-Fi? Najlepsze sposoby na wzmocnienie sygnału Wi-Fi Poprzednie Następne
Siła sygnału internetowego czasem maleje, co uniemożliwia oglądanie filmów czy płynne przeglądanie sieci. Jak wzmocnić sygnał Wi-Fi? Sprawdź nasze skuteczne sposoby!
Jak wybrać kartę wi-fi do PC i laptopa? Poprzednie Następne
Karty wi-fi są niezbędne do korzystania z sieci bezprzewodowej na naszym komputerze stacjonarnym lub laptopie. Sprawdź, jak wybrać kartę wi-fi do PC lub laptopa.
Jaki router LTE wybrać? Ranking routerów LTE Poprzednie Następne
Podpowiadamy jak wybrać tani i dobry router LTE. Czym charakteryzuje się dobry router LTE? Jakie są najlepsze modele tego typu urządzeń? Odpowiedzi szukajcie w naszym rankingu
Router ADSL i DSL. Czym się różnią? Który kupić? Poprzednie Następne
Dostawcy usług sieciowych zazwyczaj wraz z podpisaniem umowy przekazują router z zablokowanym dostępem do ustawień. W ten sposób udostępniany Internet bywa mocno ograniczany, przez co nie wykorzystujemy w pełni jego potencjału. Rozwiązaniem tego problemu jest kupienie własnego urządzenia. Z tekstu dowiecie się, jakie są różnice pomiędzy routerem ADSL a DSL i który powinniście wybrać.
Router gamingowy – jak wybrać router do gier? Poprzednie Następne
Zobacz, dlaczego warto zainwestować w router gamingowy, który zapewni niski ping umożliwiający komfortowe granie w trybach online.
Kamera do monitoringu bezprzewodowego: ranking Poprzednie Następne
Kamery IP znacznie podnoszą bezpieczeństwo domu, jak i małych firm. Bezprzewodowy dostęp do podglądu na żywo sprawia, że każdy włamywacz nie może czuć się bezpiecznie. Wybraliśmy najlepsze kamery bezprzewodowe do monitoringu dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.
Monitoring w domu - kiedy warto założyć? Poprzednie Następne
Monitoring w domu to doskonały sposób, aby uchronić swój dobytek przed kradzieżą. Czy warto zdecydować się na założenie kamer w domu? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.
Zdalny nadzór. Jak zabezpieczyć mieszkanie przed wyjazdem na urlop? Poprzednie Następne
. O tym, że w domu wszystko jest w porządku, przekonamy się nawet z końca świata dzięki takim sprzętom, jak kamery czy czujniki zalania. Które z nich są warte uwagi?