Portfele damskie Jennifer Jones

4,6 z 15335 opinii
Portfel to rzecz codziennego użytku. Codziennie bowiem jesteśmy zmuszeni do sięgania po nasze pieniądze, karty, dokumenty, gromadzone właśnie w tym użytecznym produkcie. Portfel świadczy o klasie jego posiadacza, o guście jego właściciela i o zamożności jego użytkownika. Ważne jest więc by portfel był odpowiednio dobrany, tak by sprawiał dobre wrażenie na wszystkich tych, którzy się z nim zetkną.

Ktoś powiedział, że szczytem nieodpowiedzialności jest kupić portfel za ostatnie pieniądze. My uważamy, że dobry portfel przyciąga pieniądze jak magnes. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepów internetowych właśnie w tej kategorii. A znajdziemy tu prawie cztery tysiące rozmaitych modeli.

Wybierając model warto zwrócić uwagę na to, jakie przegródki się w nim znajdują i czy zmieścimy w nim wszystkie potrzebne rzeczy – monety, banknoty, dokumenty, karty kredytowe czy zdjęcia naszych rodzin. W zależności od naszych potrzeb warto sprawdzić czy portfel ma przezroczystą kieszeń oraz odpowiednio rozłożone miejsca na karty.

Osoby ceniące sobie markę, znajdą w tej kategorii filtr, dzięki któremu wybiorą odpowiedniego producenta. Do wyboru jest ich aż kilkudziesięciu, chociażby Wittchen, Puccini, TommyHilfiger, Samsonite, ale także Adidas czy Nike.

Dzięki ofercie na Ceneo, nowego znaczenia nabiera popularne powiedzenie "portfel na każdą kieszeń!”.

Cechy Portfeli Damskich

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Dodatkowe cechy

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Producent: Jennifer Jones Usuń wybrane filtry
Jennifer Jones Portfel Damski Skórzany JENNIFER JONES Skóra licowa Duży Z Klamrą Lakierowany JJ5281
Portfel Jennifer JonesJennifer Jones Portfel Damski Skórzany JENNIFER JONES Skóra licowa Duży Z Klamrą Lakierowany JJ5281 80,26

Portfel Damski Jennifer Jones Kopertówka 5240-1
Portfel Jennifer JonesPortfel Damski Jennifer Jones Kopertówka 5240-1 77,91

Elegancki Lakierowany Portfel Damski Ze Skóry Naturalnej - 5245-2
Portfel Jennifer JonesElegancki Lakierowany Portfel Damski Ze Skóry Naturalnej - 5245-2 69,90