Świetlówki do akwarium

4,6 z 107803 opinii
Pokrywy i inne oświetlenie akwarium dostępne w tej kategorii przeznaczone są przede wszystkim do akwarystycznych zbiorników roślinnych i morskich. Zestawy akwariowe często wyposażone są w diody LED. To rozwiązanie z całą pewnością przypadnie do gustu zwolennikom ekonomicznych rozwiązań, ze względu na fakt, że żarówki tego typu są energooszczędne. Pokrywy i inne oświetlenie akwarium mogą posiadać wymienne belki oświetleniowe. Ten element wyposażenia akwarium często oparty jest na technologii oświetlenia T5. To rozwiązanie zwiększa promieniowanie aż o sto pięćdziesiąt procent, w porównaniu do technologii oświetlenia T8. Pokrywy i inne oświetlenie akwarium dostępne są w asortymencie wielu cenionych producentów sprzętu akwarystycznego. Można tutaj wymienić na przykład Aquarino, Aqua-Szut, Diversa czy Dennerle. Korzystając z opcji filtrowania kategorii dostępnych z lewej strony można w prosty sposób znaleźć produkt idealnie dopasowany do indywidualnych preferencji. Przeglądanie asortymentu pod względem jego ceny, producenta czy lokalizacji sklepu to proste rozwiązanie, które znacznie skraca zakupy i pozwala zaoszczędzić czas i środki finansowe.
    • Pokrywy akwariowe i akcesoria oświetleniowe

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

$$_Usuń filtr

Moc

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Czyszczenie akwarium krok po kroku Poprzednie Następne

Czyszczenie akwarium krok po kroku

Nawet najlepsze filtry do akwarium nie zapobiegną temu, że po pewnym czasie akwarium staje się brudne. Jak każda nowa czynność, czyszczenie akwarium może na początku wydawać się skomplikowane, wystarczy jednak nabrać trochę wprawy, by cieszyć się nie tylko miłym dla oka widokiem, lecz także zdrowymi rybkami i roślinkami, którym niezbyt sprzyjają glony w akwarium. Jak się do tego zabrać i jak nie popełnić częstych błędów początkującego akwarysty?

Jakie rybki akwariowe dobrać do akwarium? Poprzednie Następne

Jakie rybki akwariowe dobrać do akwarium?

Od dłuższego czasu chodzi ci po głowie zakładanie akwarium — kupujesz zbiornik, niezbędne akcesoria, dekoracje i rośliny, nalewasz wodę i wpuszczasz kilka kolorowych gatunków ryb akwariowych, które najbardziej ci się spodobały. Niestety, w tym momencie popełniłeś dwa kardynalne błędy, przez które istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że zakończysz swoją przygodę z akwarystyką tak szybko, jak ją zacząłeś. Dlaczego? O tym w poniższym artykule.

Najładniejsze ryby akwariowe Poprzednie Następne

Najładniejsze ryby akwariowe

Prowadzenie akwarium to tylko pozornie prosta sprawa, doświadczeni w tej dziedzinie wiedzą, że dbanie o czystość zbiornika nie jest takie łatwe, a do tego trzeba jeszcze zagwarantować odpowiednie warunki mieszkającym w nim rybkom. Niestety bardzo często okazuje się, że im rybka ładniejsza, tym trudniej jest ją hodować. Można jednak znaleźć kilka równie pięknych gatunków łatwych w hodowli.

Jak założyć akwarium? Czy można przenosić rybki do kuli? Poprzednie Następne

Jak założyć akwarium? Czy można przenosić rybki do kuli?

Zakładanie akwarium to zajęcie, które wymaga odpowiedniej wiedzy i cierpliwości. Znajomość podstawowych warunków do stworzenia domu dla rybek akwariowych, jest niezbędna. Przestrzeganie pewnych zasad, pomoże wam stworzyć miły dom dla uroczych rybek. Przygotowani i pewni swojego działania, z pewnością nie wyrządzicie im krzywdy. Dowiedzcie się jak założyć akwarium i czy wkładanie rybki do kuli to dobry pomysł.

Hodowla krewetek w akwarium Poprzednie Następne

Hodowla krewetek w akwarium

Krewetki akwariowe podbijają serca entuzjastów akwarystyki. Zanim jednak zdecydujesz się na rozpoczęcie swojej przygody z hodowlą krewetek w domu, zobacz, co musisz kupić, by mogły się prawidłowo rozwijać i rozmnażać.

Pokrywy akwariowe i akcesoria oświetleniowe - opinie

Rodzaj: Świetlówki Usuń wybrane filtry