Pokrywy akwariowe i akcesoria oświetleniowe

4,7 z 159356 opinii
Pokrywy i inne oświetlenie akwarium dostępne w tej kategorii przeznaczone są przede wszystkim do akwarystycznych zbiorników roślinnych i morskich. Zestawy akwariowe często wyposażone są w diody LED. To rozwiązanie z całą pewnością przypadnie do gustu zwolennikom ekonomicznych rozwiązań, ze względu na fakt, że żarówki tego typu są energooszczędne. Pokrywy i inne oświetlenie akwarium mogą posiadać wymienne belki oświetleniowe. Ten element wyposażenia akwarium często oparty jest na technologii oświetlenia T5. To rozwiązanie zwiększa promieniowanie aż o sto pięćdziesiąt procent, w porównaniu do technologii oświetlenia T8. Pokrywy i inne oświetlenie akwarium dostępne są w asortymencie wielu cenionych producentów sprzętu akwarystycznego. Można tutaj wymienić na przykład Aquarino, Aqua-Szut, Diversa czy Dennerle. Korzystając z opcji filtrowania kategorii dostępnych z lewej strony można w prosty sposób znaleźć produkt idealnie dopasowany do indywidualnych preferencji. Przeglądanie asortymentu pod względem jego ceny, producenta czy lokalizacji sklepu to proste rozwiązanie, które znacznie skraca zakupy i pozwala zaoszczędzić czas i środki finansowe.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Moc
Temperatura barwowa (K)
Wysokość
Szerokość
Długość
Liczba punktów świetlnych
    Pozostałe:
Materiał
Rodzaj oświetlenia
Informacje dodatkowe
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jakie oświetlenie do akwarium wybrać? Poprzednie Następne
Jakie oświetlenie do akwarium sprawdzi się najlepiej? Zobacz, jak wybrać oświetlenie do akwarium.
Czyszczenie akwarium krok po kroku Poprzednie Następne
Nawet najlepsze filtry do akwarium nie zapobiegną temu, że po pewnym czasie akwarium staje się brudne. Jak każda nowa czynność, czyszczenie akwarium może na początku wydawać się skomplikowane, wystarczy jednak nabrać trochę wprawy, by cieszyć się nie tylko miłym dla oka widokiem, lecz także zdrowymi rybkami i roślinkami, którym niezbyt sprzyjają glony w akwarium. Jak się do tego zabrać i jak nie popełnić częstych błędów początkującego akwarysty?
Jakie rybki akwariowe dobrać do akwarium? Poprzednie Następne
Od dłuższego czasu chodzi ci po głowie zakładanie akwarium — kupujesz zbiornik, niezbędne akcesoria, dekoracje i rośliny, nalewasz wodę i wpuszczasz kilka kolorowych gatunków ryb akwariowych, które najbardziej ci się spodobały. Niestety, w tym momencie popełniłeś dwa kardynalne błędy, przez które istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że zakończysz swoją przygodę z akwarystyką tak szybko, jak ją zacząłeś. Dlaczego? O tym w poniższym artykule.
Rybki do małego akwarium- TOP 5 Poprzednie Następne
Opiekowanie się rybkami i spoglądanie na akwarium może mieć terapeutyczne działanie. Jeśli marzy ci się takie hobby, zobacz najpierw, jakie rybki do małego akwarium wybrać. przygotowaliśmy krótkie opisu pięciu najpopularniejszych gatunków.
Hodowla krewetek w akwarium Poprzednie Następne
Krewetki akwariowe podbijają serca entuzjastów akwarystyki. Zanim jednak zdecydujesz się na rozpoczęcie swojej przygody z hodowlą krewetek w domu, zobacz, co musisz kupić, by mogły się prawidłowo rozwijać i rozmnażać.
Aranżacje akwarium krok po kroku Poprzednie Następne
Marzysz o pięknym, zadbanym akwarium? Nie wiesz, jak urządzić akwarium? Nic prostszego. Sprawdź nasz poradnik i ciesz się wymarzonym akwarium każdego dnia.

Pokrywy akwariowe i akcesoria oświetleniowe - opinie