Pokarm i przysmaki dla małych zwierząt

4,6 z 107803 opinii
Jeśli jesteś miłośnikiem małych zwierząt, a ich hodowla to twoje hobby, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na artykuły zoologiczne, które kupujesz swoim pupilom. Dotyczy to przede wszystkim pokarmu. By zapewnić zwierzętom zdrową, zbilansowaną dietę, a w konsekwencji utrzymać je w dobrej kondycji i zdrowiu przez długi czas, nie możesz zapominać o dobrze przysmaków dedykowanych dla danego gatunku. To właśnie od niego uzależniony jest skład przysmaków i zawarte w nich wartości odżywcze. Zestaw składników dla chomików może bowiem kompletnie różnić się od tego, który przeznaczony jest dla świnek morskich. Właściwy zakup może zatem odegrać decydującą rolę dla właściwego przebiegu procesów trawienia, stanu uzębienia czy nawet wyglądu sierści twojego pupila. Odpowiedni wybór ułatwiło Ceneo.pl. Porównywarka przygotowała bowiem szeroki asortyment najlepszego pokarmu i przysmaków dla małych zwierząt w przystępnych cenach. Optymalne rozwiązania i propozycje diety odnajdą posiadacze królików, chomików, koszatniczek, myszy i myszoskoczków, szczurów, szynszyli, świnek morskich i wiewiórek. W ofercie można znaleźć propozycje takich producentów jak Vitapol, Versele Laga, Vitakraft, Nestor czy Daco-Art.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Domowe króliki miniaturki i karzełki Poprzednie Następne

Domowe króliki miniaturki i karzełki

Ludzie coraz częściej pragną zostac właścicielami zwierzątka, którym mogliby się zaopiekoować. Alternatywą dla klasycznych domowych zwierzaków może być królik miniaturka. O tym jak ciekawe są to stworzenia opowiada właścicielka królika Milka, Karolina Kowal.

Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje Poprzednie Następne

Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje

Każdy posiada jakieś hobby. Niektórzy uwielbiają hodować jaszczurki, pająki bądź inne oryginalne zwierzęta. W przypadku egzotycznych stworzeń należy bezwzględnie zwrócić uwagę na kilka rzeczy, dzięki którym będą one mogły żyć długo w stosunkowo komfortowych warunkach.

Jak wybrać klatkę dla gryzoni i małych zwierząt? Poprzednie Następne

Jak wybrać klatkę dla gryzoni i małych zwierząt?

Gryzonie i małe zwierzęta domowe zasługują na naszą szczególną troskę i uwagę. Wybierając dla nich idealne klatki i akcesoria, musimy wziąć pod uwagę m. in. ich wielkość oraz charakterystykę ich zachowania.

Jak dbać o chomika? Wszystko o chomikach Poprzednie Następne

Jak dbać o chomika? Wszystko o chomikach

Szukasz zwierzątka domowego dla swojego dziecka? Może zastanawiasz się nad własną hodowlą. Wejdź i sprawdź co warto wiedzieć zanim kupisz chomika!

Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu Poprzednie Następne

Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu

Dziecko wierci ci dziurę w brzuchu, prosząc o zwierzątko? Posiadanie zwierzęcia w domu uczy najmłodszych odpowiedzialności, ale pamiętaj, że to ty jesteś odpowiedzialny za nadzorowanie opieki nad czworonogiem. Sprawdź, jak długo żyją popularne zwierzęta domowe i jakiego nakładu czasu wymaga ich utrzymanie.

Pokarm i przysmaki dla małych zwierząt - opinie

z 102