Pokarm i przysmaki dla małych zwierząt

4,7 z 159356 opinii
Jeśli jesteś miłośnikiem małych zwierząt, a ich hodowla to twoje hobby, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na artykuły zoologiczne, które kupujesz swoim pupilom. Dotyczy to przede wszystkim pokarmu. By zapewnić zwierzętom zdrową, zbilansowaną dietę, a w konsekwencji utrzymać je w dobrej kondycji i zdrowiu przez długi czas, nie możesz zapominać o dobrze przysmaków dedykowanych dla danego gatunku. To właśnie od niego uzależniony jest skład przysmaków i zawarte w nich wartości odżywcze. Zestaw składników dla chomików może bowiem kompletnie różnić się od tego, który przeznaczony jest dla świnek morskich. Właściwy zakup może zatem odegrać decydującą rolę dla właściwego przebiegu procesów trawienia, stanu uzębienia czy nawet wyglądu sierści twojego pupila. Odpowiedni wybór ułatwiło Ceneo.pl. Porównywarka przygotowała bowiem szeroki asortyment najlepszego pokarmu i przysmaków dla małych zwierząt w przystępnych cenach. Optymalne rozwiązania i propozycje diety odnajdą posiadacze królików, chomików, koszatniczek, myszy i myszoskoczków, szczurów, szynszyli, świnek morskich i wiewiórek. W ofercie można znaleźć propozycje takich producentów jak Vitapol, Versele Laga, Vitakraft, Nestor czy Daco-Art.
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Przeznaczenie
Waga
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Domowe króliki miniaturki i karzełki Poprzednie Następne
Ludzie coraz częściej pragną zostac właścicielami zwierzątka, którym mogliby się zaopiekoować. Alternatywą dla klasycznych domowych zwierzaków może być królik miniaturka. O tym jak ciekawe są to stworzenia opowiada właścicielka królika Milka, Karolina Kowal.
Terrarium — ogrzewanie, oświetlenie, dekoracje Poprzednie Następne
Każdy posiada jakieś hobby. Niektórzy uwielbiają hodować jaszczurki, pająki bądź inne oryginalne zwierzęta. W przypadku egzotycznych stworzeń należy bezwzględnie zwrócić uwagę na kilka rzeczy, dzięki którym będą one mogły żyć długo w stosunkowo komfortowych warunkach.
Jak wybrać klatkę dla gryzoni i małych zwierząt? Poprzednie Następne
Gryzonie i małe zwierzęta domowe zasługują na naszą szczególną troskę i uwagę. Wybierając dla nich idealne klatki i akcesoria, musimy wziąć pod uwagę m. in. ich wielkość oraz charakterystykę ich zachowania.
Jak dbać o chomika? Wszystko o chomikach Poprzednie Następne
Właściwa opieka nad chomikiem sprawia, że zwierzątko jest zdrowe i pełne energii. Jak opiekować się chomikiem? Czym karmić gryzonia? Jakie lokum będzie najlepsze? Sprawdź, co musisz wiedzieć przed zakupem chomika.
Królik miniaturka- cena, warunki hodowli, rasy Poprzednie Następne
Królik miniaturka to popularne od lat, domowe zwierzątko, które jest marzeniem wielu dzieci. Te słodkie stworzenia potrafią spowodować uśmiech na twarzy niejednego twardziela. To niezwykle miłe, futerkowe zwierzątka, które mogą stać się doskonałym kompanem życia i zabaw każdego dziecka. Jeśli chcecie przygarnąć takiego pupila, nasz poradnik- Królik miniaturka- cena, warunki hodowli, rasy- z pewnością pomoże wam podjąć dobrą decyzję.
Jakie zwierzątko dla dziecka - pierwszy pupil w domu Poprzednie Następne
Dziecko wierci ci dziurę w brzuchu, prosząc o zwierzątko? Posiadanie zwierzęcia w domu uczy najmłodszych odpowiedzialności, ale pamiętaj, że to ty jesteś odpowiedzialny za nadzorowanie opieki nad czworonogiem. Sprawdź, jak długo żyją popularne zwierzęta domowe i jakiego nakładu czasu wymaga ich utrzymanie.
Jak wybrać klatkę dla chomika? Poprzednie Następne
Twoje dziecko marzy o chomiku? Chcecie zapewnić gryzoniowi jak najlepsze warunki? Sprawdź, jak wybrać klatkę dla chomika.

Pokarm i przysmaki dla małych zwierząt - opinie