Pokarm dla ryb akwariowych

4,6 z 107803 opinii
Pokarm dla ryb akwariowych ma zróżnicowaną postać. Mogą to być płatki, granulki czy wafelki. Pokarm dla ryb akwariowych zawiera wyselekcjonowane mikroelementy oraz witaminy, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju ryb akwariowych. Pokarm dla ryb akwariowych może zawierać składniki pochodzenia roślinnego, na przykład Spirulinę, która jest odpowiednia dla ryb roślinożernych. Pokarm dla ryb akwariowych mięsożernych zawiera w swoim składzie białko zwierzęce. W tej kategorii oprócz pokarmu dla ryb akwariowych dostępny jest także pokarm dla krewetek. Jest on źródłem wielu witamin i cennych mikroelementów. Pokrywa on zapotrzebowania na wapń, fosfor, żelazo, potas oraz witaminy A,K,B2,C. Oprócz tego pokarm dla krewetek zawiera wartościowe związki takie jak związki aminowe, garbnikowe, kwas pantotenowy, kwas organiczny oraz karotenoidy. Pokarm dla ryb akwariowych dostępny jest w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności, dzięki czemu bez problemu można dostosować ilość produktu do wielkości swojej hodowli. Wszystkie pojemniki są hermetycznie zabezpieczone tak, aby do środka nie dostała się wilgoć oraz niepożądane zanieczyszczenia.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Przeznaczenie

Postać

Pojemność

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Czyszczenie akwarium krok po kroku Poprzednie Następne

Czyszczenie akwarium krok po kroku

Nawet najlepsze filtry do akwarium nie zapobiegną temu, że po pewnym czasie akwarium staje się brudne. Jak każda nowa czynność, czyszczenie akwarium może na początku wydawać się skomplikowane, wystarczy jednak nabrać trochę wprawy, by cieszyć się nie tylko miłym dla oka widokiem, lecz także zdrowymi rybkami i roślinkami, którym niezbyt sprzyjają glony w akwarium. Jak się do tego zabrać i jak nie popełnić częstych błędów początkującego akwarysty?

Najpiękniejsze rośliny i dekoracje do akwarium Poprzednie Następne

Najpiękniejsze rośliny i dekoracje do akwarium

Akwarium rybne to nie tylko kolorowe rybki, a akwarium holenderskie to nie tylko rośliny. Aby były prawdziwą ozdobą salonu czy biura, powinniśmy zadbać o odpowiednie dodatki, które nie tylko przyciągną oko, lecz także będą kryjówką dla ryb, uregulują właściwości wody i zneutralizują szkodliwe związki chemiczne. Zaczynając od podłoża do akwarium, a kończąc na fantazyjnych ozdobach, poznajmy różne dekoracje do akwarium.

Najładniejsze ryby akwariowe Poprzednie Następne

Najładniejsze ryby akwariowe

Prowadzenie akwarium to tylko pozornie prosta sprawa, doświadczeni w tej dziedzinie wiedzą, że dbanie o czystość zbiornika nie jest takie łatwe, a do tego trzeba jeszcze zagwarantować odpowiednie warunki mieszkającym w nim rybkom. Niestety bardzo często okazuje się, że im rybka ładniejsza, tym trudniej jest ją hodować. Można jednak znaleźć kilka równie pięknych gatunków łatwych w hodowli.

Jak założyć akwarium? Czy można przenosić rybki do kuli? Poprzednie Następne

Jak założyć akwarium? Czy można przenosić rybki do kuli?

Zakładanie akwarium to zajęcie, które wymaga odpowiedniej wiedzy i cierpliwości. Znajomość podstawowych warunków do stworzenia domu dla rybek akwariowych, jest niezbędna. Przestrzeganie pewnych zasad, pomoże wam stworzyć miły dom dla uroczych rybek. Przygotowani i pewni swojego działania, z pewnością nie wyrządzicie im krzywdy. Dowiedzcie się jak założyć akwarium i czy wkładanie rybki do kuli to dobry pomysł.

Hodowla krewetek w akwarium Poprzednie Następne

Hodowla krewetek w akwarium

Krewetki akwariowe podbijają serca entuzjastów akwarystyki. Zanim jednak zdecydujesz się na rozpoczęcie swojej przygody z hodowlą krewetek w domu, zobacz, co musisz kupić, by mogły się prawidłowo rozwijać i rozmnażać.