podstawka chłodząca pod laptop - Podstawki i stoliki pod laptopy

4,6 z 77156 opinii
Podstawki i stoliki pod laptopy w znacznym stopniu ułatwiają korzystanie z urządzenia w łóżku, na kanapie czy na przykład w fotelu. Stoliki pod laptopy posiadają regulowaną wysokość blatu oraz nóżek, dzięki czemu ich ustawienie można dopasować do indywidualnych upodobań. Blat należy wybierać kierując się przekątną ekranu posiadanego urządzenia. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w boczny blat dla myszki. Tego typu produkty sprawdzą się również jako stoliki śniadaniowe. W związku z tym niektóre produkty posiadają dodatki poprawiające komfort użytkowania, na przykład podstawkę pod kubek czy szufladkę. Niewątpliwą zaletą podstawek i stolików pod laptopy jest ich niezwykła lekkość. Ponadto są one bardzo wytrzymałe, mobilne oraz ergonomiczne. Podstawki pod laptopy mają za zadanie chłodzić urządzenie zapobiegając tym samym jego przegrzewaniu się. Swoje zadanie spełniają dzięki wentylatorom zamontowanym w podstawie. Podstawki i stoliki pod laptopy są niewielkie, lekkie i dyskretne, dlatego nie zajmują wiele miejsca a z całą pewnością mogą poprawić komfort pracy na urządzeniach mobilnych.
Akcesoria do laptopów
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ranking najlepszych podstawek chłodzących 2019 Poprzednie Następne
Podkładka chłodząca potrafi realnie przyczynić się do przedłużenia żywotności laptopa - Na Ceneo znajdziesz ranking najlepszych podstawek chłodzących! Zapoznaj się z naszym rankingiem najlepszych podkładek chłodzących i kup najtaniej.
Jaką podkładkę chłodzącą pod laptopa wybrać? Poprzednie Następne
Pomagamy w zakupie chłodzenia zewnętrznego dla komputera. Lato to pora roku, w której użytkownicy laptopów powinni objąć je szczególną troską, ponieważ wysok...
Stolik do laptopa: jaki wybrać? Poprzednie Następne
Stolik do laptopa potrafi zancząco poprawić komfort korzystania z urządzenia. Zobacz, jaki stolik pod laptop kupić.

Podstawki i stoliki pod laptopy - opinie