Podpaski Always

4,7 z 472493 opinii
Produkty do higieny intymnej dają poczucie świeżości, ale przede wszystkim dobrze dobrane przyczyniają się do zmniejszenia ryzyka pojawienia się nieprzyjemnych dolegliwości związanych z infekcjami oraz podrażnieniami. Szeroka gama produktów, które służą do pielęgnacji pozwala wybrać produkt zawierający między innymi kwas mlekowy, który umożliwia zachowanie kwasowego odczynu ph, pozwalającego odtworzyć naturalną florę bakteryjną.

Stosowanie produktów myjących do higieny intymnej jest zalecane przy antybiotykoterapii. Dostępny jest również duży wybór tamponów, wkładek higienicznych i podpasek, które pozwalają zachować komfort podczas miesiączki przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony, dyskrecji i czystości bielizny. Higiena intymna to także działania, dzięki którym można uniknąć wszelkiego rodzaju zakażeń związanych z korzystaniem z toalet w miejscach publicznych – świetnym rozwiązaniem w tym przypadku jest zastosowanie jednorazowych nakładek na sedes, które zawsze warto mieć przy sobie.
Higiena intymna
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Przeznaczenie
Liczba sztuk w opakowaniu
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Jak dbać o higienę intymną — dobór kosmetyków Poprzednie Następne
Higiena intymna nie powinna być w żaden sposób bagatelizowana. Dlaczego jest aż tak ważna? Okolice intymne są niezwykle wrażliwą strefą ludzkiego ciała. Narażone są na wszelkiego rodzaju infekcje i podrażnienia. Dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom do higieny intymnej zyskasz nie tylko uczucie świeżości, jak również zadbasz o swoje zdrowie.
Kubeczek menstruacyjny – dlaczego powinnaś zacząć go używać? Poprzednie Następne
Kubeczki menstruacyjne to ekologiczna i ekonomiczna alternatywa dla podpasek i tamponów. W ostatnim czasie ich popularność bardzo wzrosła, jednak wciąż wiele kobiet ma obawy przed ich używaniem. Dlaczego warto pozbyć się uprzedzeń? Sprawdź, jak kubeczek może podnieść komfort twojego życia w czasie miesiączki.
Zamiast letnich perfum: odświeżająca mgiełka do ciała Poprzednie Następne
Mgiełka do ciała to kosmetyk stworzony na upalne dni - mieszanka wody i owocowych nut przynosi natychmiastowe orzeźwienie i ochłodę, a niewielka butelka zmieści...
Mleko dla zdrowia i piękna Poprzednie Następne
W kosmetyce prym wiedzie mleko kozie, choć mnóstwo składników upiększających znajdziemy również w tym pochodzącym od krów. Najnowszą nowinką kosmetyczną z tej k...
Jak wybrać pierwsze tampony? Poprzednie Następne
Tampony przez wiele kobiet uważane są za wygodniejszą alternatywę podpasek. Jak jednak dobrać te pierwsze tampony? O czym musisz wiedzieć? Sprawdź!
Tampony na basen. Jakie wybrać i jak ich używać? Poprzednie Następne
Pływanie podczas okresu? Jeśli tak, to tylko z tamponem. Czy jednak stosowanie tamponów na basenie jest bezpieczne? Jak wybrać te najlepsze? Sprawdź!
Infekcja intymna: skąd się bierze i jak ją leczyć? Poprzednie Następne
Warto kontrolować swoje zdrowie intymne regularnie, ponieważ zaniedbana infekcja może doprowadzić do poważniejszych problemów. Sprawdź!

Podpaski - opinie