Płyty elektryczne do zabudowy Bosch Białe

4,47 z 92554 opinii
Kuchnia kojarzy nam się z ciepłem domowego ogniska. Pełni funkcję serca domu, jest wypełniona pozytywną energią, cudownymi zapachami, jest miejscem spotkań i rozmów. Często życie rodzinne skupia się właśnie wokół niej. Dlatego też warto zadbać o to, aby była ona przyjazna domownikom, przyjemna, estetyczna, ale przede wszystkim funkcjonalna i praktyczna.
Na szczęście w obecnych czasach mamy możliwość dopasować kuchnię do naszych potrzeb. Większość jest teraz projektowana indywidualnie, pod wymiar, wedle oczekiwań klienta. Tak też jest w przypadku płyt elektrycznych do zabudowy. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie korzystają z piekarnika. Szeroka gama ofert pozwoli nam na idealne dopasowanie płyty do naszej wyjątkowej kuchni.
Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze płyty? Przede wszystkim na rozmiar, a także możliwości techniczne. Płyty grzewcze zwykle mają cztery pola, które sprawdzają się w większości domów. Jednak jeśli kuchnia jest mała, a płyta ma nam posłużyć głównie do podgrzewania dań, warto pomyśleć o wersji „mini”. W związku z tym, że wszystkie płyty zasilane są na prąd, przed zakupem sprzętu musimy upewnić się, że napięcie zasilania odpowiada możliwościom naszych czterech kątów.
Po sprawdzeniu tych podstawowych kwestii, mamy już pole do popisu. Producenci prześcigają się w pomysłowych rozwiązaniach, które mają nam zapewnić komfortowe przygotowywanie posiłków. Mamy do wyboru różne rozmieszczenie, średnicę i kształt pól grzewczych, są też takie, które dopasowują się do średnicy garnka lub owalnych, idealnych dla gospodyń domowych specjalizujących się w potrawach przygotowywanych w brytfannach. Możemy także wybrać, czy nasze urządzenie ma być sterowane pokrętłami czy sensorami dotykowymi.
Szeroki wybór płyt elektrycznych do zabudowy na Ceneo.pl. Oferujemy płyty znanych marek: Zanussi, Siemens, Zelmer, Whirlpool, Amica, Samsung, Beko, ELEKTROLUX pewnością znajdziesz ofertę odpowiadającą twoim oczekiwaniom.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Rodzaj płyty

Szerokość zabudowy

Pola grzejne

Sterowanie

Kolor

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Produkt Promowany
Amica PI 6544 STK 4,29 / 5 14 głosów 11 opinii
  • Rodzaj płyty: Indukcyjna
  • Sterowanie: Sensorowe
  • Szerokość zabudowy: 57,6 cm
Producent: Bosch Kolor: Białe Usuń wybrane filtry
BOSCH PKF 659C17E 4,33 / 5 3 głosy 3 opinie
  • Rodzaj płyty: Ceramiczna
  • Sterowanie: Pokrętłami
  • Szerokość zabudowy: 59,2 cm
BOSCH PIB 672F17E 5,00 / 5 3 głosy 3 opinie
  • Rodzaj płyty: Indukcyjna
  • Sterowanie: Sensorowe
  • Szerokość zabudowy: 60,6 cm