Place zabaw - Zjeżdżalnie

4,6 z 97830 opinii
Zjeżdżalnia to kluczowy element każdego placu zabaw. A gdyby tak zafundować ją naszym dzieciom? Żadna inna zabawka nie da naszym pociechom więcej frajdy! Uśmiech na twarzy naszych milusińskich przekona was, że to doskonałą inwestycja?

Jak wybrać odpowiednią zjeżdżalnię? Przede wszystkim zwróć uwagę, czy jest ona bezpieczna. Odpowiednie zjeżdżalnie mają ma części, które chronią małych użytkowników przed ewentualnym upadkiem. Powinna być również wyposażona w barierki i antypoślizgowe stopnie. Wybierz zjeżdżalnię o szerokich schodkach i poręczach. Nie powinna mieć również żadnych wystających elementów. Pamiętaj również, że dla maluchów odpowiedniejsze są raczej zjeżdżalnie o łagodnym profilu.

Jeśli zjeżdżalnia będzie głównie stała na zewnątrz (np. ogródku), powinna być wykonana z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne – nie tylko deszcz, ale i ostre słońce.

Alternatywnym pomysłem jest zakup samego ślizgu (bez szczebelków do wchodzenia). Taki ślizg można samodzielnie zamontować zgodnie z własnym pomysłem.

Na Ceneo.pl kupisz zjeżdżalnie renomowanych producentów (Smoby, Little Tikes, Kettler, Tega, Croquet) w najniższej cenie. Aby znaleźć sklep, który oferuje wybrany model najtaniej, wystarczy skorzystać ze specjalnego filtra.

Place Zabaw - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Dzień bez komputera - zabawy ruchowe dla dzieci Poprzednie Następne

Dzień bez komputera - zabawy ruchowe dla dzieci

Światowy Dzień bez komputera to doskonała okazja by oderwać dzieci od monitorów, a przy okazji spędzić z nimi wspólnie czas. Zobacz najciekawsze gry i zabawy zarówno dla przedszkolaków, jak i starszych dzieci. Sprawdź nasze pomysły i zafunduj swoim dzieciakom niezapomnianą przygodę.

Hulajnoga dla najmłodszych — jaką wybrać Poprzednie Następne

Hulajnoga dla najmłodszych — jaką wybrać

Wybierając hulajnogę dla najmłodszych warto zwrócić uwagę, jakiego kreskówkowego bohatera lubi nasza pociecha. Obecnie do wyboru mamy wiele modeli, na których widnieje wizerunek ulubionych postaci najmłodszych. Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie, dlatego warto sprawdzić, czy dana hulajnoga posiada odpowiednie certyfikaty.

Rowerek biegowy dla dziecka – 4 powody, dla których warto go kupić Poprzednie Następne

Rowerek biegowy dla dziecka – 4 powody, dla których warto go kupić

Jeżeli zastanawiacie się, czy popularne ostatnio rowerki biegowe to dobra inwestycja, koniecznie przeczytajcie ten tekst.