Huśtawki dla dzieci

4,7 z 169645 opinii
Jednym z ulubionych miejsc większości dzieci, jest plac zabaw. Bardzo chętnie one na niego chodzą, ponieważ tam mogą skorzystać z huśtawek, licznych drabinek, piaskownic. Poza tym na placach gromadzi się mnóstwo dzieci, z którymi można się pobawić. Warto zatem przenieść choć odrobinę placu zabaw, na swoje podwórko bądź też do domu.

Jaką huśtawkę dla dziecka kupić?

Wielu rodziców decyduje się na to, by zainwestować w huśtawkę dla swojego dziecka. Można zdecydować się oczywiście na huśtawkę typowo tradycyjną, którą stawia się w ogrodzie. Dziecko może na niej huśtać się w upalne dni, bawić ze znajomymi, czytać na niej książki itp. Jest to idealna odskocznia od zabawy w piaskownicy czy też ze zwierzętami na podwórku. Jednak nie można niestety z niej korzystać cały rok. Dlatego też inną opcją na huśtawkę, są te do zamontowania w domu. Można zawiesić je przykładowo w przejściu, jeśli zamiast drzwi, jest łuk. Takie huśtawki dla dzieci są skierowane oczywiście przede wszystkim do mniejszych i młodszych dzieci, ponieważ mają one konkretny udźwig. Jeśli nie mamy możliwości zabierania dziecka na plac zabaw lub też podwórka, w początkowych latach jego życia może być to bardzo dobrym substytutem. Huśtawki są odpowiednio dostosowywane do wieku dziecka czy też do jego wagi. Jednak zazwyczaj warto kupować huśtawki nieco na wyrost, wybiegając w czasie. Dziecko bowiem bardzo szybko rośnie, dlatego też dość szybko huśtawka idealnie dopasowana do jego wieku i wagi, okazuje się za mała. Warto zatem kupować huśtawki dla dzieci pozostawiające nieco rezerwy.
Place zabaw
Tylko oferty
Cena
Producent
W zestawie
Wiek dziecka
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Huśtawka do ogrodu dla dzieci. O czym pamiętać i jakie są rodzaje Poprzednie Następne
Czas spędzony na huśtawce to nieodłączny element dzieciństwa – stąd też ten element ogrodu cieszy się dużym zainteresowaniem rodziców. Sprawdź!
Huśtawka ogrodowa dla dziecka Poprzednie Następne
Jeśli twój przydomowy ogród ma się stać miejscem zabaw dla twojej pociechy, musisz go odpowiednio zaaranżować. Sprawdź, jaką huśtawkę ogrodową dla dziecka wybrać.
Jaką huśtawkę ogrodową dla dzieci wybrać? Poprzednie Następne
Czas spędzony na huśtawce w ogrodzie to nieodłączny element dzieciństwa. Aby dziecko mogło beztrosko bujać w obłokach, zakup powinien być dobrze przemyślany, a sam produkt dopasowany do wieku pociechy. Sprawdź, jaka huśtawka ogrodowa dla dzieci będzie najlepsza.
Jak zrobić: domowa ściana wspinaczkowa Poprzednie Następne
Jeśli Wasze maluchy uwielbiają aktywnie spędzać czas i szukacie dla nich zajęcia na deszczowe dni, stwórzcie dla nich domową ścianę wspinaczkową! Jak? Instrukcj...

Place zabaw - opinie