Piórniki Psi Patrol

4,7 z 134231 opinii

Przybory szkolne muszą mieć swoje miejsce zarówno w tornistrze, jak i na szkolnej ławce. Aby dziecko mogło utrzymać ład i porządek wśród przyborów piśmienniczych, warto zaopatrzyć je w praktyczny piórnik, mieszczący potrzebne przedmioty, w którym znajdziemy miejsce na usystematyzowanie najpotrzebniejszych przyborów. Jeżeli piórnik będzie przedstawiał kreskówkowych przyjaciół, z pewnością stanie się ulubionym przedmiotem ucznia.

Piórnik Psi Patrol doskonały dla miłośników kreskówek

Każde dziecko lubi posiadać przedmioty, przedstawiające ulubionych, bajkowych idoli. Młodsze dzieci, dla których kreskówka Psi Patrol stała się jedną z najchętniej oglądanych, z pewnością ucieszą się z możliwości zabrania bohaterów serialu animowanego do szkoły. Piórnik Psi Patrol sprawdzi się wśród najmłodszych, pomagając dzielnie przetrwać pierwsze dni w szkole. Ceny piórników Psi Patrol są niezwykle atrakcyjne, a jakość wykonania sprawia, że przedmioty są odporne na intensywne użytkowanie. Opinie dzieci, mówiące o sympatii dla bohaterów Psiego Patrolu z pewnością są wystarczającą zachętą, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty. Wybierając piórnik Psi Patrol możemy zastosować doskonałe połączenie pomiędzy chęciami dziecka do posiadania modnych akcesoriów, z praktycznością i trwałością materiałów i wykonania. Piórnik Psi Patrol pomieści wszystkie, niezbędne elementy wyposażenia ucznia oraz zmieści się w każdym tornistrze. Rozmiar piórnika dostosowany jest do przeciętnych wymiarów artykułów piśmienniczych, dlatego możemy mieć pewność, że przed pierwszym dzwonkiem przybory będą czekały na odpowiednich miejscach.

Wybierz Piórniki

Tylko oferty

Cena

Producent

Bohater

$$_Usuń filtr

Rodzaj

Kolor

Przeznaczenie

Dodatkowe informacje

Motyw

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wyprawka szkolna - co kupić? Poprzednie Następne

Wyprawka szkolna - co kupić?

Pierwszy dzień szkoły to duże wydarzenie nie tylko dla pierwszoklasistów ale również dla ich rodziców. Przygotowanie wyprawki szkolnej to nie lada wyzwanie! Jeśli w tym roku Ciebie również czeka wyprawienie dziecka do szkoły to nasz artykuł z pewnością Cie zainteresuje.

Jaki tornister wybrać dla pierwszoklasisty Poprzednie Następne

Jaki tornister wybrać dla pierwszoklasisty

Pierwszy dzień szkoły to z pewnością duże wyzwanie dla rodziców i ich pociech. Podstawowym elementem wyprawki szkolnej jest zdecydowanie tornister, w którym dziecko będzie nosiło swoje zeszyty. Jeżeli chcesz wybrać dla swojego dziecka lekki, bezpieczny dla kręgosłupa, a przede wszystkim podobający się dziecku tornister to ten artykuł jest zdecydowanie dla Ciebie!

Ranking modnych plecaków szkolnych do 50 zł Poprzednie Następne

Ranking modnych plecaków szkolnych do 50 zł

Szukasz plecaka szkolnego na zbliżający się semestr? Wejdź i sprawdź ranking najlepszych plecaków szkolnych do 50 zł na Ceneo. Największy wybór plecaków w jednym miejscu. Wybierz coś dla siebie.

Ranking najmodniejszych piórników szkolnych Poprzednie Następne

Ranking najmodniejszych piórników szkolnych

Szukasz piórnika szkolnego na zbliżający się semestr? Wejdź i sprawdź ranking najmodniejszych piórników na Ceneo. Największy wybór w jednym miejscu. Wybierz coś dla siebie.

Ranking zestawów szkolnych dla pierwszoklasisty Poprzednie Następne

Ranking zestawów szkolnych dla pierwszoklasisty

Rok szkolny 2018/19 już coraz bliżej. Jeżeli szukasz modnego zestawu, który będzie się podobał Tobie i Twojemu dziecku sprawdź nasz ranking zestawów szkolnych!

Piórnik do szkoły – jaki wybrać? Poprzednie Następne

Piórnik do szkoły – jaki wybrać?

Piórnik do szkoły to bardzo poważny element wyposażenia ucznia. Zobacz, jaki piórnik szkolny wybrać.

Jaki plecak szkolny wybrać – plecak szkolny dla chłopca i dziewczynki Poprzednie Następne

Jaki plecak szkolny wybrać – plecak szkolny dla chłopca i dziewczynki

Czeka cię zakup plecaka szkolnego dla chłopca lub dziewczynki? Zobacz, jaki plecak szkolny wybrać.

Modne plecaki szkolne do 100, 150 i 200 zł Poprzednie Następne

Modne plecaki szkolne do 100, 150 i 200 zł

Dobry plecak szkolny musi podobać się dziecku, być solidny i funkcjonalny. Jaki plecak szkolny spełni te trzy wymagania? Zobacz modne plecaki szkolne do 100, 150 i 200 zł.

Wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty. Co kupić? Poprzednie Następne

Wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty. Co kupić?

Najwięcej emocji wzbudza jednak organizacja wyprawki pierwszoklasisty – to ważny moment zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Nie wiesz, co powinno znaleźć się w wyprawce pierwszaka? Spieszymy z poradą i listą.

Bohater: Psi Patrol Usuń wybrane filtry