Sklep czytam.pl - Piłki dla dzieci

4,7 z 169645 opinii
Wakacje to najweselsza część roku. Zazwyczaj na długo przed planowanym urlopem wybieramy miejsca, które chcemy odwiedzić, robimy listy niezbędnych zakupów, szukamy noclegów i sprawdzamy miejscowe atrakcje. Planowanie jest również częścią udanego wypoczynku i sprawia prawie tyle samo radości co późniejszy pobyt. Urlop poprzedzają gorące dyskusje, następuje liczenie funduszy i wreszcie przeglądanie katalogów bądź stron internetowych z ofertami biur podróży lub samych noclegów, w zależności od tego gdzie i jak chcemy spędzić czas wolny.
Jadąc na wakacje z dziećmi musimy pomyśleć nie tylko o odpowiednim miejscu, które będzie również dla nich atrakcyjne, ale również o tym jak nasze dzieci spędzą ten czas i czy będą miały odpowiednie dla siebie zajęcia. Dlatego, jeżeli nie jesteśmy pewni, że na miejscu zastaniemy wyposażony w zabawki dom, najlepiej zabrać ze sobą jakieś drobiazgi i gry, które przydadzą się na miejscu i jednocześnie umilą naszym pociechom samą podróż. Często widuje się rodziny podróżujące z całą stertą gratów. Oczywiście można liczyć również na to, że jakieś gry czy piłki dla dzieci będą dostępne również na miejscu, ale lepiej zabezpieczyć się zawczasu, jeżeli nie chcemy podczas urlopu wydawać niepotrzebnie pieniędzy, które lepiej przeznaczyć na miejscowe atrakcje i smakołyki.
Rowerki i zabawki ogrodowe
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Tylko oferty:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Wiek dziecka
Bohater
Motyw
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Dziecko na plaży - co zabrać na plażę z dzieckiem? Poprzednie Następne
Niezbędne jest zabranie kilku podstawowych rzeczy, by wypoczynek można było zaliczyć do udanych. Podpowiadamy, o czym pamiętać, jadąc z dzieckiem na plażę.
Zabawki do piasku dla chłopca i dla dziewczynki. 10 najciekawszych zabawek do piaskownicy Poprzednie Następne
Zabawki do piasku pomagają tworzyć się alternatywnej rzeczywistości. Przedstawiamy dziesięć - naszym zdaniem - najciekawszych propozycji.
Jaki rower dla 4-latka kupić? Poprzednie Następne
Wybór roweru dla 4-latka powinien być bardzo przemyślany. Zakup właściwego modelu da maluchowi przyjemność z jazdy, ale przede wszystkim zapewni mu bezpieczeństwo. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę decydując się na zakup nowych dwóch kółek.
Namiot dla dziecka – tunel, domek czy tipi? Poprzednie Następne
Co było waszą ulubiona kryjówką w dzieciństwie? Mieliście domek na drzewie, a może budowaliście z rodzicami bazę z krzeseł i koców? Marzyliście o własnej, cichej przystani, w której można się skryć przed światem czy wręcz przeciwnie, o miejscu wesołych zabaw z rówieśnikami z tabliczką „Zakaz wstępu dla dorosłych”. Dzisiaj, już jako rodzice, stwórzcie takie miejsce swoim pociechom, aby każdego dnia na ich twarzach gościł szeroki uśmiech. W tej roli doskonale sprawdzi się namiot dla dziecka. Możecie kupić gotowy, wybierając coś z tysiąca dostępnych wzorów i kolorów lub zrobić go samodzielnie.
Huśtawka ogrodowa dla dziecka Poprzednie Następne
Jeśli twój przydomowy ogród ma się stać miejscem zabaw dla twojej pociechy, musisz go odpowiednio zaaranżować. Sprawdź, jaką huśtawkę ogrodową dla dziecka wybrać.
Jaką huśtawkę ogrodową dla dzieci wybrać? Poprzednie Następne
Czas spędzony na huśtawce w ogrodzie to nieodłączny element dzieciństwa. Aby dziecko mogło beztrosko bujać w obłokach, zakup powinien być dobrze przemyślany, a sam produkt dopasowany do wieku pociechy. Sprawdź, jaka huśtawka ogrodowa dla dzieci będzie najlepsza.
Hulajnoga dla 2-latka: jaką hulajnogę dla małych dzieci kupić? Poprzednie Następne
Jak wybrać hulajnogę dla 2-latka? Zobacz nasz poradnik i polecane modele hulajnóg dla małych dzieci.
Jaki rower dla 5-latka? Jaki będzie najlepszy? Poprzednie Następne
Spraw dziecku najlepszy z prezentów - rower. Jaki rower dla 5-latka będzie najlepszy? Jak kupić taki pojazd, by cieszył, a nie sprawiał kłopoty? Sprawdź!
Wybieramy hulajnogę dla 3-latka Poprzednie Następne
Żadnego z rodziców nie trzeba przekonywać, że zabawa na świeżym powietrzu przynosi dzieciom sporo korzyści. Gry zespołowe, zabawa z piłką oraz przejażdżki na pierwszych pojazdach wpływają pozytywnie na rozwój psychiczny i fizyczny malucha. Dziś przyjrzeliśmy się hulajnogom dla 3-latków – jak wybrać tą pierwszą, która zachęci brzdąca do zabaw poza domem?
Jaki rowerek biegowy? Ranking polecanych modeli Poprzednie Następne
Szukasz dwukołowego pojazdu dla swojego malucha? Świetnym wyborem będzie rowerek biegowy, a nasz ranking polecanych modeli z pewnością ułatwi ci wybór odpowiedniego produktu. Sprawdź, czym kierować się w trakcie zakupu.