Perfumy i wody damskie Mexx

4,63 z 239516 opinii

Perfumy Mexx są jednymi z najlepiej rozpoznawalnych zapachów na rynku kosmetycznym. Ich bardzo dobra dostępność oraz atrakcyjna cena połączona z wysoką trwałością produktów przyciąga masę wielbicielek. Design opakowań jest prosty i poręczny, za to zapachy, które w środku ukryte są niebanalne, niecodzienne i zapadające w pamięć. Dla pań, będących wielbicielkami zapachów mocnych i zdecydowanych idealnie będzie pasować Mexx Black – zapach ten idealnie odzwierciedla żywiołową naturę i siłę charakteru, jest też świetnym rozwiązaniem dla elegantek.

Dla pań pań lubujących się w zapachach kwiatowych świeżych i delikatnych z pewnością będzie pasował Mexx Fly High, jest to też zapach dla młodych osób, które swoje ja pragną przyozdobić oryginalnym, ale przyjemnym zapachem. Kultowy zapach Mexx Mexx Woman to rozwiązanie na codzienne wyjścia do pracy, zpach przyjemny, intensywny w swojej prostocie oraz trwały z pewnością przyciągnie jeszcze nie jedną kobietę. Wszystkie perfumy marki Mexx oferowane są w różnych rozmiarach. Ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom znajdziesz używając intuicyjnego menu po lewej stronie.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Rodzaj

Pojemność

-

Nuta zapachowa

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Najlepsze męskie zapachy na lato 2016 Poprzednie Następne

Najlepsze męskie zapachy na lato 2016

Lato zbliża się wielkim krokami. Sprawdź, jak wybierać letnie męskie perfumy — ranking popularności przygotowany przez nas z pewnością pomoże ci znaleźć odpowiedni zapach.

Najmodniejsze sportowe zapachy dla mężczyzn Poprzednie Następne

Najmodniejsze sportowe zapachy dla mężczyzn

Nieocenioną właściwością perfum jest to, że te idealnie dobrane dostosowują się do naszego trybu życia, podkreślając atuty, które chcemy zaakcentować. Taką cechę wykazują zwłaszcza zapachy sportowe.

Jak dobrać zapach perfum do osobowości? Poprzednie Następne

Jak dobrać zapach perfum do osobowości?

Zapachy, których używamy, są naszą wizytówką, podobnie jak ubiór. Perfumy mogą mówić wiele o swoim właścicielu. Sprawdź, jak dobrać perfumy w taki sposób, aby podkreślały twoją indywidualną osobowość.

Jak wybrać idealne perfumy na lato Poprzednie Następne

Jak wybrać idealne perfumy na lato

Jak wybrać najlepsze perfumy, które będą towarzyszyły nam podczas upalnych dni? Czy warto zmieniać zapach perfum w ciągu roku? Przeczytaj poradnik Ceneo, żeby dowiedzieć się więcej.

5 perfumeryjnych nowości. Jak będzie pachniał 2017 Poprzednie Następne

5 perfumeryjnych nowości. Jak będzie pachniał 2017

5 perfumeryjnych nowości 2017

Perfumy i wody damskie - opinie

Producent:
Mexx
Usuń wybrane filtry