Opony dostawcze zimowe

4,5 z 36516 opinii
Opony dostawcze są przeznaczone do pojazdów dostawczych. Wśród opon dostawczych można wyróżnić opony letnie, opony zimowe, opony błotno-śniegowe, opony terenowe i opony uniwersalne (całoroczne). Kryterium podziału stanowi przede wszystkim rodzaj nawierzchni.
Opony dostawcze zimowe są przeznaczone na nawierzchnie mokre od śniegu. Wykorzystane przy produkcji materiały charakteryzują się dużą odpornością na niskie temperatury. Odpowiednio dobrane do warunków pogodowych opony wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy, związane z przyczepnością opony. Próba oszczędzania na oponach może przynieść odwrotny efekt. Opony dostawcze zimowe wiążą się ze zmniejszonym zużyciem paliwa w trakcie jazdy w warunkach zimowych. Jako bardziej odporne na mrozy wolniej się zużywają. Opony dostawcze zimowe są idealnymi oponami dla pojazdów dostawczych podczas mrozów, mocnych opadów śniegu czy śniegu z deszczem, na ośnieżonych, a nawet oblodzonych nawierzchniach.
Aby dłużej cieszyć się z użytkowania opon, należy o nie dbać. Podstawą jest kontrola ciśnienia opon. Właściwe ciśnienie opon wpływa na ich trwałość, a tym samym na czas eksploatacji, oraz pozwala na zachowanie optymalnego zużycia paliwa.
Na Ceneo.pl dostępne są opony dostawcze zimowe najlepszych producentów. Filtry Ceneo.pl ułatwią wyszukanie odpowiednich opon.

Opony Dostawcze Zimowe

Tylko oferty

Cena

Producent

Szerokość

Profil

Średnica

 • 16 (819)
 • 15 (353)
 • 14 (211)
 • 17 (20)
 • 13 (14)
 • Pozostałe:

Prędkość

 • R (887)
 • T (358)
 • Q (114)
 • S (41)
 • N (25)
 • Pozostałe:

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Kable rozruchowe, prostownik samochodowy i odmrażacz do szyb Poprzednie Następne

Kable rozruchowe, prostownik samochodowy i odmrażacz do szyb

Ujemne temperatury i zimowy klimat dają się we znaki twojemu samochodowi. Zobacz skuteczne metody na mróz, które pozwolą Ci szybko i sprawnie odpalić auto nawet w arktycznych warunkach.

Opony wielosezonowe Poprzednie Następne

Opony wielosezonowe

Opony mają niebagatelne znaczenie nie tylko dla jakości jazdy, lecz także dla bezpieczeństwa. Na rynku dostępne są obecnie opony sezonowe (letnie, zimowe), jak również wielosezonowe (uniwersalne). Czy te ostatnie rzeczywiście mogą być dobrą alternatywą?

Najważniejsze czynniki przy kupowaniu opon Poprzednie Następne

Najważniejsze czynniki przy kupowaniu opon

Bez dobrych opon trudno myśleć nie tylko o zapewnieniu bezpieczeństwa w czasie jazdy, lecz także o optymalnych osiągach. Dobór ogumienia odpowiedniego do danego samochodu to kwestia zasadnicza. Na co zwrócić uwagę, kupując opony?

Jakie radio samochodowe wybrać? Poprzednie Następne

Jakie radio samochodowe wybrać?

Radio w samochodzie nie tylko jest źródłem informacji, lecz także może umilić każdą podróż, szczególnie gdy do przejechania jest kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów. Najnowocześniejsze modele to prawdziwe centra multimedialne, które mogą stać się dumą niejednego właściciela auta.

Kiedy wymienić opony na zimowe? Poprzednie Następne

Kiedy wymienić opony na zimowe?

Jesień przynosi za sobą coraz krótsze dni oraz zdecydowanie chłodniejszą aurę. Kierowcy stają więc przed dylematem kiedy wymienić opony na zimowe. W naszym artykule postaramy się ułatwić wam tą decyzję.

Ranking opon całorocznych – najlepsze propozycje Poprzednie Następne

Ranking opon całorocznych – najlepsze propozycje

Też nie lubisz co sezon jeździć do mechanika wymieniać opony? Jeżeli chciałbyś mieć spokój cały rok to zobacz nasz ranking najlepszych opon całorocznych

Najlepsze, tanie opony zimowe - Ranking opon zimowych 2018 - zobacz ceny i opinie na Ceneo.pl Poprzednie Następne

Najlepsze, tanie opony zimowe - Ranking opon zimowych 2018 - zobacz ceny i opinie na Ceneo.pl

Szukasz nowych opon zimowych, a nie chcesz przepłacać? Zobacz nasz ranking TOP 10 polecanych przez naszych klientów opon zimowych. Wejdź i sprawdź

Jakie opony zimowe wybrać | Wszystko co musisz wiedzieć o wymianie opon Poprzednie Następne

Jakie opony zimowe wybrać | Wszystko co musisz wiedzieć o wymianie opon

Gdzie, kiedy i jakie opony zimowe wybrać na zbliżający się sezon? Wejdź i sprawdź nasz poradnik! Przekonaj się na co zwrócić uwagę podczas wymiany ogumienia.

Sezonowe czy całoroczne, które opony bardziej opłaca się kupić? Poprzednie Następne

Sezonowe czy całoroczne, które opony bardziej opłaca się kupić?

Sezonowe czy całoroczne, które opony bardziej opłaca się kupić?

Jakie opony zimowe do jazdy po mieście? Poprzednie Następne

Jakie opony zimowe do jazdy po mieście?

Zbliżające się niekorzystne warunki pogodowe wymuszają na kierowcach zmianę ogumienia na zimowe. W tym artykule dowiesz się, jakie opony powinieneś wybrać do jazdy po miejskich uliczkach.