Opony dostawcze całoroczne

4,5 z 36516 opinii
W przypadku posiadania własnego pojazdu warto pomyśleć o właściwym jego użytkowaniu, żeby zminimalizować koszty napraw oraz jak najdłużej cieszyć się sprawnym samochodem. Oczywiście duże znaczenie ma pielęgnacja auta, regularne przeglądy i naprawy oraz korzystanie ze sprawdzonych warsztatów i kupowanie dobrej jakości części zamiennych. Odpowiednie dbanie o samochód jest szczególnie ważne w przypadku pojazdów często używanych. Kierowcy często spędzają w nich całe dnie, przemierzają setki kilometrów i dlatego muszą przywiązywać dużą wagę do korzystania z odpowiednich akcesoriów i zapewnienia sobie maksymalnego bezpieczeństwa.
Równie ważne jak silnik czy układ hamulcowe są opony. Właściwie dobrane i zamontowane mogą w wielu sytuacjach uratować nam nawet życie, natomiast zbytnio zużyte i nieadekwatne do pogody mogą stwarzać niebezpieczeństwo na drodze lub spowodować poważną kolizję.
Coraz więcej kierowców dostrzega konieczność zmiany opon i używania innego ogumienia latem a innego zimą. Takie rozwiązanie jest z pewnością bezpieczniejsze, gdyż opona dostosowana jest wtedy do aktualnie panujących warunków i lepiej sprawdza się na drodze, jednak dla tych wszystkich, którzy nie chcą tracić pieniędzy i czasu na okresowe zmiany producenci przygotowali wersję całoroczną. Opony dostawcze całoroczne lub te przeznaczone dla samochodów pasażerskich mogą, szczególnie w umiarkowanym klimacie, charakteryzującym się stosunkowo łagodną zimą, sprawdzić się całkiem dobrze, bez konieczności ich wymiany.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Szerokość

Profil

Średnica

  • 16 (118)
  • 15 (69)
  • 14 (29)
  • Pozostałe:

Prędkość

  • R (107)
  • T (66)
  • Q (16)
  • Pozostałe:

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Opony wielosezonowe Poprzednie Następne

Opony wielosezonowe

Opony mają niebagatelne znaczenie nie tylko dla jakości jazdy, lecz także dla bezpieczeństwa. Na rynku dostępne są obecnie opony sezonowe (letnie, zimowe), jak również wielosezonowe (uniwersalne). Czy te ostatnie rzeczywiście mogą być dobrą alternatywą?

Najważniejsze czynniki przy kupowaniu opon Poprzednie Następne

Najważniejsze czynniki przy kupowaniu opon

Bez dobrych opon trudno myśleć nie tylko o zapewnieniu bezpieczeństwa w czasie jazdy, lecz także o optymalnych osiągach. Dobór ogumienia odpowiedniego do danego samochodu to kwestia zasadnicza. Na co zwrócić uwagę, kupując opony?

Najlepsze opony letnie - ranking top 10 Poprzednie Następne

Najlepsze opony letnie - ranking top 10

Każdy dobry kierowca wie, że opony dopasowane do sezonu gwarantują bezpieczeństwo na drodze i że po zimie warto wymienić opony na te letnie. Rozejrzyj się już dziś za nowymi oponami i sprawdź nasz ranking najpopularniejszych opon letnich w świetnych cenach.

Jak szukać zamienników dla swoich opon? Poprzednie Następne

Jak szukać zamienników dla swoich opon?

Nadejście kalendarzowej wiosny rodzi w głowach kierowców myśl o wymianie opon zimowych na letnie. Wiosna to także okres, w którym warto zastanowić się nad wyborem zamienników opon. Chcesz dowiedzieć się czym są zamienniki opon, jak dobrać odpowiedni zamiennik, oraz jakie mogą być korzyści z ich stosowania – przeczytaj poniższy artykuł.

Jak czytać oznaczenia DOT? Poprzednie Następne

Jak czytać oznaczenia DOT?

Oznaczenia DOT, które występują na każdej oponie na pierwszy rzut oka nie mówią nam za wiele. Widzimy tam dużo symbolów i znaków, ale jak je rozszyfrować Oto kilka podpowiedzi jak sobie z nimi poradzić, aby następny zakup opon, była szybki i przede wszystkim prosty.

Ranking opon całorocznych – najlepsze propozycje Poprzednie Następne

Ranking opon całorocznych – najlepsze propozycje

Też nie lubisz co sezon jeździć do mechanika wymieniać opony? Jeżeli chciałbyś mieć spokój cały rok to zobacz nasz ranking najlepszych opon całorocznych

Kiedy zmienić opony na letnie/zimowe? Poprzednie Następne

Kiedy zmienić opony na letnie/zimowe?

Nie jesteś pewny, czy nadszedł moment, w którym należy zmienić opony? Przeczytaj poradnik, żeby dowiedzieć się, kiedy najlepiej wymienić ogumienie w twoim samochodzie

Najlepsze, tanie opony zimowe - Ranking opon zimowych 2018 - zobacz ceny i opinie na Ceneo.pl Poprzednie Następne

Najlepsze, tanie opony zimowe - Ranking opon zimowych 2018 - zobacz ceny i opinie na Ceneo.pl

Szukasz nowych opon zimowych, a nie chcesz przepłacać? Zobacz nasz ranking TOP 10 polecanych przez naszych klientów opon zimowych. Wejdź i sprawdź

Sezonowe czy całoroczne, które opony bardziej opłaca się kupić? Poprzednie Następne

Sezonowe czy całoroczne, które opony bardziej opłaca się kupić?

Sezonowe czy całoroczne, które opony bardziej opłaca się kupić?

Jakie opony zimowe do jazdy po mieście? Poprzednie Następne

Jakie opony zimowe do jazdy po mieście?

Zbliżające się niekorzystne warunki pogodowe wymuszają na kierowcach zmianę ogumienia na zimowe. W tym artykule dowiesz się, jakie opony powinieneś wybrać do jazdy po miejskich uliczkach.

Opony dostawcze całoroczne - opinie