Opalarki

4,5 z 60197 opinii
Opalarki przydadzą się osobom, które usuwają stare powłoki lakiernicze, na przykład z drzwi czy mebli. Urządzenia dostępne w tej kategorii umożliwiają również zgrzewanie, kurczenie i spawanie tworzym termoplastycznych. Do bardziej proziaczynych metod wykorzystania opalarek można zaliczyć rozpalanie ogrodowego grilla. Opalarki wyposażone są zazwyczaj w zakres regulacji temperatury wydmuchiwanego powietrza. Wybierając urządzenie dla siebie, na pewno warto sprawdzić moc oraz temperaturę roboczą opalarek, których zakup rozważamy. Istotnym parametrem, na który należy zwrócić uwagę jest również zużycie powietrza, które wyrażone jest w litrach na minutę. Waga tego rodzaju produktów także ma znaczenie. Zbyt ciężkie urządzenie nie zapewni nam komfortu pracy. Opalarki nowoczesnej generacji wyposażone są w opcję zapisywania w pamięci urządzenia kilku najpopularniejszych konfiguracji. Precyzyjną pracę z narzędziem umożliwia regulacja zarówno siły nadmuchu, jak i temperatury. Opcja automatycznego wyłączenia grzałki oraz uruchomienie chłodzenia w przypadku przegrzania opalarek gwarantuje, że produkt przez lata będzie służył bezawaryjnie.

Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

$$_Usuń filtr

Moc

-

Napięcie

Wydajność powietrza

Zasilanie

Zakres temperatury

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Wybieramy pilarkę łańcuchową do domowych prac Poprzednie Następne

Wybieramy pilarkę łańcuchową do domowych prac

Elektryczna czy spalinowa? A może warto wybrać pilarkę akumulatorową? Podpowiadamy, jaką pilarkę spalinową kupić do domowych prac.

Ranking wkrętarek Poprzednie Następne

Ranking wkrętarek

Wkrętarka należy do obowiązkowego wyposażenia skrzynki na narzędzia. Jaką wybrać? Dowiesz się z rankingu najlepszych wkrętarek na Ceneo.pl.

Renowacja mebli. Jak odnowić meble z czasów PRL-u? Poprzednie Następne

Renowacja mebli. Jak odnowić meble z czasów PRL-u?

Fotel po babci, fornirowana komoda wykończona na wysoki połysk, czy kultowe prl-owskie krzesła - stare meble są dziś na topie. Perełki designu z ubiegłego wieku...

Szlifierka do mebli - jaką wybrać? Poprzednie Następne

Szlifierka do mebli - jaką wybrać?

Oscylacyjna, taśmowa, a może mimośrodowa – jaka szlifierka do renowacji mebli będzie najlepszym wyborem? A co, jeśli nie możesz pozwolić sobie na zakup sprzętu tego typu? Są na to sposoby. Przekonaj się, jaka szlifierka do mebli będzie najlepszym wyborem oraz jak możesz wykorzystać inny sprzęt warsztatowy do usuwania starych powłok malarskich.

Jak odnowić drewniane drzwi? Poprzednie Następne

Jak odnowić drewniane drzwi?

Stare drewniane drzwi mogą być świetnym uzupełnieniem aranżacji wnętrz. Zanim jednak skrzydło drzwiowe z przeszłością trafi do twojego mieszkania, konieczna może okazać się renowacja. Jak odnowić stare drewniane drzwi? Przekonajmy się.

Producent: Celma Usuń wybrane filtry
Celma OP 2000P 5,0 / 5 6 opinii / Zadaj pytanie
  • Moc: 2000 W
  • Wydajność powietrza: 250-500 l/min
  • Zakres temperatury: 50 - 600 °C
;