Okulary robocze JSP

4,5 z 44895 opinii
Ceneo.pl to blisko tysiąc artykułów do ochrony wzroku. Okulary ochronne nie tylko atrakcyjnie wyglądają, ale również zmniejszają ryzyko urazu oczu, są do tego wygodne i wytrzymałe.
Okulary ochronne chronią przed zagrożeniami mechanicznymi (np. pył), cieplnymi (np. płomienie, rozbryzgi roztopionego metalu), chemicznymi (rozbryzgi kwasów i rozpuszczalników), promieniowaniem (laser) i elektrycznością (dla osób mających bezpośredni kontakt z prądem). Szacuje się, że każdego dnia na całym świecie ok. sześciuset osób ulega urazom oczu. Dlatego tak ważnym jest dobór odpowiedniego sprzętu ochronnego).
Przy zakupie okularów roboczych zwróć uwagę, czy dany produkt ma na pewno wszystkie wymagane atesty. Są one bowiem gwarancją tego, że dany artykuł skutecznie będzie chronił twoich oczu. W asortymencie mamy okulary ochronne takich firm jak 3M, Uvex, Sperian, Venitex i Mcr.
Aby wybrać produkt nie tylko wysokiej jakości, ale również tani – skorzystaj z udostępnionego przez nas filtra ceny. Dzięki niemu z łatwością posegregujesz wszystkie produkty zamieszczone w tej kategorii w kolejności od najtańszych do najdroższych.
Artykuły BHP
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Ubrania robocze, które przetrwają wszystko. Jakie kupić? Poprzednie Następne
Ty też majsterkujesz w starych dżinsach i podartym podkoszulku? To błąd! Problem wcale nie tkwi w twoim wyglądzie, chociaż ten ma znaczenie – w tym przypadku musisz przede wszystkim zatroszczyć się o swoje bezpieczeństwo. Ubranie robocze ma zapewnić ci swobodę ruchów i zabezpieczać skórę oraz chronić przed trwałymi zabrudzeniami. Na jakie ubrania robocze należy zatem postawić?
Jaka odzież robocza do pracy w ogrodzie? Poprzednie Następne
Pielęgnacja ogrodu to brudna i ciężka robota – przekopywanie grządek i rabat, przycinanie drzewek czy wreszcie koszenie trawnika. Podczas wykonywania tych wszystkich czynności możesz się nieźle ubrudzić czy nawet skaleczyć. Dlatego zanim ruszysz do pracy w ogrodzie, postaw na solidną odzież roboczą. Jaki ubiór sprawdzi się podczas pracy na zewnątrz?
Rękawice robocze zimowe: jak chronić dłonie przed mrozem? Poprzednie Następne
Jak chronić dłonie przed mrozem podczas pracy w ogrodzie czy warsztacie? Zobacz, jak wybrać rękawice robocze zimowe.
Rękawiczki gumowe. Przed czym chronią? Jakie kupić? Poprzednie Następne
Rękawiczki gumowe są bardzo przydatne w domu. Zobacz, kiedy sięgać po rękawiczki gumowe i przed czym mogą cię uchronić.
Jaki kombinezon ochronny kupić? Poprzednie Następne
Kombinezon ochronny ochroni przed szkodliwą substancją całe ciało. Sprawdź, jakie są typy kombinezonów ochronnych i jaki wybrać.
Modne kolorowe maseczki streetwear. Gdzie kupić oryginalną maseczkę na twarz? Poprzednie Następne
W związku z profilaktyką COVID-19 w Polsce obowiązuje nakaz zakrywania nosa oraz ust w przestrzeniach publicznych. Na ulicach można spotkać osoby, które w tym celu używają szalików, inni zaś sięgają po maseczki chirurgiczne jednorazowego użytku. Opcją, na którą decyduje się coraz więcej osób są maseczki streetwear do stosowania wielorazowego. To rozwiązanie może być nie tylko wygodne, ale i stylowe. Poznaj najmodniejsze modele kolorowych maseczek wielorazowych!
Maska lakiernicza. Jak działa? Przed czym chroni? Poprzednie Następne
Kiedy warto założyć maskę lakierniczą? Zobacz, przed czym chronią maski lakiernicze i jaki rodzaj wybrać.
Jaka gaśnica do samochodu? Poprzednie Następne
Sprawdź, co na temat gąśnicy samochodowej mówią przepisy i jaka gaśnica do samochodu naprawdę się sprawdzi, gdy będzie taka potrzeba.