Okulary robocze Bosch

4,5 z 27593 opinii
Ceneo.pl to blisko tysiąc artykułów do ochrony wzroku. Okulary ochronne nie tylko atrakcyjnie wyglądają, ale również zmniejszają ryzyko urazu oczu, są do tego wygodne i wytrzymałe.
Okulary ochronne chronią przed zagrożeniami mechanicznymi (np. pył), cieplnymi (np. płomienie, rozbryzgi roztopionego metalu), chemicznymi (rozbryzgi kwasów i rozpuszczalników), promieniowaniem (laser) i elektrycznością (dla osób mających bezpośredni kontakt z prądem). Szacuje się, że każdego dnia na całym świecie ok. sześciuset osób ulega urazom oczu. Dlatego tak ważnym jest dobór odpowiedniego sprzętu ochronnego).
Przy zakupie okularów roboczych zwróć uwagę, czy dany produkt ma na pewno wszystkie wymagane atesty. Są one bowiem gwarancją tego, że dany artykuł skutecznie będzie chronił twoich oczu. W asortymencie mamy okulary ochronne takich firm jak 3M, Uvex, Sperian, Venitex i Mcr.
Aby wybrać produkt nie tylko wysokiej jakości, ale również tani – skorzystaj z udostępnionego przez nas filtra ceny. Dzięki niemu z łatwością posegregujesz wszystkie produkty zamieszczone w tej kategorii w kolejności od najtańszych do najdroższych.
Artykuły BHP
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje