Okulary VR Samsung

4,6 z 72519 opinii
Jeszcze na początku tego wieku obraz 3D był wielką nowością wykorzystywaną tylko w niektórych produkcjach kinowych. Teraz rzeczywistość 3D może zagościć w Twoim domu. Okulary wirtualnej rzeczywistości VR zamienią Twój telefon w odtwarzacz plików 3D.
Okulary wirtualnej rzeczywistości VR są niezwykle łatwe w obsłudze. Po podłączeniu smartfona do okularów wirtualnej rzeczywistości VR wystarczy, że założysz okulary na głowę i możesz cieszyć się najwyższej jakości obrazem 3D. Okulary wirtualnej rzeczywistości VR możesz zakładać podczas oglądania filmów i obrazów lub grania w gry. Filmy i gry wideo jeszcze nigdy nie były aż tak realistyczne. Okulary wirtualnej rzeczywistości VR odzwierciedlają ruchy Twojej głowy. Jeżeli odwrócisz głowę w lewo, obraz obróci się razem z Tobą. Kamera obraca się o 360 stopni, dając poczucie niewyobrażalnego do tej pory realizmu. Dzięki okularom wirtualnej rzeczywistości VR wcielisz się w bohatera ulubionej gry. Z okularami wirtualnej rzeczywistości VR będziesz poznawał świat oczami bohatera. Dialogi z postaciami, walki w przeciwnikami, podziwianie widoków w grach i filmach – wszystkie działania wkroczyły na zupełnie nowy poziom.
Okulary wirtualnej rzeczywistości VR przeniosą Cię w świat nowych doznań.
Zobacz strefę Samsung
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Rodzaj
Obsługiwana przekątna ekranu
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Okulary VR — jak się przenieść w wirtualną rzeczywistość Poprzednie Następne

Okulary VR — jak się przenieść w wirtualną rzeczywistość

Gry komputerowe już od dłuższego czasu zachwycają doskonałą grafiką i dźwiękiem, a także imponują odwzorowaniem realnego świata. To jednak nic w porównaniu z wrażeniami, jakie zapewniają gry VR, które pozwalają graczowi wkroczyć do środka wirtualnej rzeczywistości i całkowicie się w niej zatopić.

Wiedźmin 3 vs Skyrim V recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

Wiedźmin 3 vs Skyrim V recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj dwie najpopularniejsze gry RPG: Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz The Elder Scrolls V: Skyrim dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów.

God of War 4 vs Assassin's Creed III recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

God of War 4 vs Assassin's Creed III recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj dwie najpopularniejsze przygodowe gry akcji: God of War 4 oraz Assassin’s Creed Origins dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych klientów.

FIFA18 vs PES18 recenzja - Zobacz wideo i opinie Poprzednie Następne

FIFA18 vs PES18 recenzja - Zobacz wideo i opinie

Skonfrontuj dwie najpopularniejsze gry sportowe: FIFA18 vs PES18 dzięki Ceneo. Zobacz wideo i poznaj opinie zadowolonych graczy.

Ps4 vs Xbox One - Wideo porównanie Poprzednie Następne

Ps4 vs Xbox One - Wideo porównanie

Zobacz porównanie Ps4 vs Xbox One. Poznaj parametry i opinie użytkowników. Szczegółowa konfrontacja najpopularniejszych konsol na Ceneo.pl

Najlepsze gry 2018 - premiery gier na PC, PS4 i Xbox One Poprzednie Następne

Najlepsze gry 2018 - premiery gier na PC, PS4 i Xbox One

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu największe premiery gier 2018 roku. Sprawdź, w co zagrasz tej jesieni. Czekają na Ciebie najlepsze gry wideo, przy których miło spędzisz długie jesienne wieczory.

Najbardziej oczekiwane gry VR 2016! Poprzednie Następne

Najbardziej oczekiwane gry VR 2016!

Niezależnie od tego, czy nowa technologia zyska uznanie branży, rok 2016 upłynie pod znakiem wirtualnej rzeczywistości. W nadchodzących miesiącach światło dzienne ujrzą pierwsze okulary wirtualnej rzeczywistości. Oculus Rift, HTC Vive i PlayStation VR mają spore szanse na zrewolucjonizowanie rynku i równie duże, aby zniechęcić Użytkowników do eksperymentowania z wirtualną rzeczywistością. Sporo zależeć będzie oczywiście od jakości sprzętu i jego ceny, ale najważniejsze i tak będą tytuły oferujące wsparcie dla nowej technologii. Czy warto zainwestować w nową technologię? Sprawdźcie!

Okulary VR - opinie