Okulary VR

4,6 z 57870 opinii
Jeszcze na początku tego wieku obraz 3D był wielką nowością wykorzystywaną tylko w niektórych produkcjach kinowych. Teraz rzeczywistość 3D może zagościć w Twoim domu. Okulary wirtualnej rzeczywistości VR zamienią Twój telefon w odtwarzacz plików 3D.
Okulary wirtualnej rzeczywistości VR są niezwykle łatwe w obsłudze. Po podłączeniu smartfona do okularów wirtualnej rzeczywistości VR wystarczy, że założysz okulary na głowę i możesz cieszyć się najwyższej jakości obrazem 3D. Okulary wirtualnej rzeczywistości VR możesz zakładać podczas oglądania filmów i obrazów lub grania w gry. Filmy i gry wideo jeszcze nigdy nie były aż tak realistyczne. Okulary wirtualnej rzeczywistości VR odzwierciedlają ruchy Twojej głowy. Jeżeli odwrócisz głowę w lewo, obraz obróci się razem z Tobą. Kamera obraca się o 360 stopni, dając poczucie niewyobrażalnego do tej pory realizmu. Dzięki okularom wirtualnej rzeczywistości VR wcielisz się w bohatera ulubionej gry. Z okularami wirtualnej rzeczywistości VR będziesz poznawał świat oczami bohatera. Dialogi z postaciami, walki w przeciwnikami, podziwianie widoków w grach i filmach – wszystkie działania wkroczyły na zupełnie nowy poziom.
Okulary wirtualnej rzeczywistości VR przeniosą Cię w świat nowych doznań.

Parametry Okularów VR

Tylko oferty

Cena

Producent

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Artykuły eksperckie

Okulary VR — jak się przenieść w wirtualną rzeczywistość Poprzednie Następne

Okulary VR — jak się przenieść w wirtualną rzeczywistość

Gry komputerowe już od dłuższego czasu zachwycają doskonałą grafiką i dźwiękiem, a także imponują odwzorowaniem realnego świata. To jednak nic w porównaniu z wrażeniami, jakie zapewniają gry VR, które pozwalają graczowi wkroczyć do środka wirtualnej rzeczywistości i całkowicie się w niej zatopić.

Najbardziej oczekiwane gry VR 2016! Poprzednie Następne

Najbardziej oczekiwane gry VR 2016!

Niezależnie od tego, czy nowa technologia zyska uznanie branży, rok 2016 upłynie pod znakiem wirtualnej rzeczywistości. W nadchodzących miesiącach światło dzienne ujrzą pierwsze okulary wirtualnej rzeczywistości. Oculus Rift, HTC Vive i PlayStation VR mają spore szanse na zrewolucjonizowanie rynku i równie duże, aby zniechęcić Użytkowników do eksperymentowania z wirtualną rzeczywistością. Sporo zależeć będzie oczywiście od jakości sprzętu i jego ceny, ale najważniejsze i tak będą tytuły oferujące wsparcie dla nowej technologii. Czy warto zainwestować w nową technologię? Sprawdźcie!

Okulary VR - opinie