Okna dachowe

4,5 z 50662 opinii
Polska to potentat w produkcji okien. Kilka firm eksportuje produkowane przez siebie okna na cały świat. Na samym Ceneo znajdziemy prawie sześć tysięcy modeli! Dopasujemy je do każdego dachu. Okna podzielone są na kilka kategorii, tak by łatwiej było je wybierać. I tak możemy posegregować okna obrotowe, uchylno-obrotowe, klapowo-obrotowe, uchylne, uchylno-przesuwane. Ale także świetliki, wyłazy czy okna wysokoosiowe. Każde z nich pasuje do innego rodzaju dachu.
Przy wyborze okna ważny jest nie tylko producent (Fakro, Roto, Velux, Okpol – to zdecydowana czołówka), ale też jego wielkość. Najpopularniejsze rozmiary to 114x140, 94x140, 94x118 i 78x140. Musimy odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcemy okna drewniane czy plastikowe. Okno powinno zapewniać nie tylko dobre oświetlenie całego pomieszczenia, ale też odpowiedni przepływ świeżego powietrza. Aby zapewnić sobie odpowiedni komfort warto zapytać specjalistę w sklepie o cechy charakterystyczne każdego okna - takie jak wytrzymałość, jakość wykonania, gwarancję.
Istotna jest też sama szyba – warto sprawdzić współczynnik przenikania ciepła i rodzaj szkła użytego w oknie. Kiedy już upewnimy się, jakie okno chcemy kupić, zajrzyjmy do kategorii z akcesoriami do okien, gdzie znajdziemy kilka tysięcy przydatnych elementów.

Okna Dachowe - Filtry

Tylko oferty

Cena

Producent

Wymiary cm

Rodzaj

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Okna dachowe - opinie

z 114