Ogrzewanie podłogowe Gorgiel

4,6 z 70056 opinii
Za instalacją ogrzewania podłogowego przemawia przede wszystkim komfort cieplny, estetyka i ekonomia. Podjęcie decyzji dotyczącej instalacji ogrzewania podłogowego wiąże się z wyborem rodzaju systemu grzewczego. Producenci tego rodzaju asortymentu oferują suche i mokre ogrzewanie podłogowe. Technologia sucha może być zastosowana zarówno w starych budynkach poddanych renowacji jak i w nowym budownictwie. Natomiast technologia mokra to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Ogrzewanie podłogowe może z powodzeniem stanowić jedyne źródło ciepła w pomieszczeniu. W praktyce ten rodzaj ogrzewania stanowi uzupełnienie do zainstalowanych grzejników. Wybór najlepszego ogrzewania podłogowego związany jest również z określeniem odpowiedniej mocy cieplnej w pomieszczeniu. Podczas doprecyzowania tego parametru warto wziąć pod uwagę przeznaczenie oraz wielkość przestrzeni, w której planujemy montaż ogrzewania podłogowego. Warto zwrócić uwagę na stopień izolacji cieplnej budynku a także na grubość wylewki. Istotnym czynnikiem, na który na pewno należy uwzględnić planując instalację ogrzewania podłogowego jest rodzaj materiału wykończeniowego podłogi.
Ogrzewanie podłogowe
296
Wybrane filtry
Usuń wybrane filtry
Producent:
Tylko oferty
Cena
Producent
Lokalizacja sklepu
Pozostałe lokalizacje
Rozdzielacz stalowy renomowanej marki Gorgiel . Rozdzielacz przeznaczony do instalacji C.O. jako ogrzewanie grzejnikowe w układzie zamkniętym.Specyfikacja:Typ: RS - rozdzielacz stalowyMateriał: StalWysokość:
Rozdzielacz stalowy z nyplami renomowanej marki Gorgiel . Rozdzielacz przeznaczony do instalacji C.O. jako ogrzewanie grzejnikowe w układzie zamkniętym.Specyfikacja:Typ: RS - rozdzielacz stalowy z nyplamiMateriał:
Szafka podtynkowa SGP-1 o wymiarach szer. 435x wys. 575-665 xgłęb. 110-175 do rozdzielacza do 6 obwodów . Kolor biały , malowana proszkowo.Szafki do rozdzielaczy służą do zabudowy rozdzielaczy ogrzewania podłogowego lub c.o. (w przypadku systemów mieszanych).W miarę potrzeb i przyjętego ...
Rozdzielacz mosiężny renomowanej marki Gorgiel . Rozdzielacz przeznaczony do instalacji C.O. jako ogrzewanie grzejnikowe w układzie zamkniętym.Specyfikacja:Typ: R - rozdzielacz mosiężnyMateriał: MosiądzWysokość:
Dostępne wersje: podtynkowaIlość sekcji: od 4 do 14Głębokości: 110-175 mm (podtynkowe)Przeznaczone do rozdzielczy z układem mieszającym i bez układu mieszającegoMiejsce na listwy elektryczne.cechy techniczne typu wyrobu:- zabezpieczone antykorozyjnie,- głebokosc regulowana dla GP ...